4:7
    Matyáš PROS
    (Špok)

Panthers Praha C POWER - FBC Draci Říčany 4:7
branky: 18. Karol Janíček, 34. Roman Školník, 40. Lukáš Tomeš, 42. Martin Brauner - 12. David Tománek, 12. Filip Nochta, 22. Jakub Tabášek, 25. Marek Svoboda, 34. Vítězslav Špok, 40. David Tománek, 43. Matyáš Pros; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:3
42:20 GÓL FBC Draci Říčany! 4:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (4:7)
41:50 GÓL Panthers Praha C POWER! 4:6
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #12 Martin Brauner, asistoval #9 Matěj Dopita (4:6)
40:27 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:51 GÓL Panthers Praha C POWER! 3:6
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #4 David Kolář (3:6)
39:26 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:6)
33:33 GÓL Panthers Praha C POWER! 2:5
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník bez asistence (2:5)
33:19 GÓL FBC Draci Říčany! 1:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (1:5)
27:30 Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nesportovní chování
24:41 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #23 Matyáš Pros (1:4)
21:25 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (1:3)
17:02 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #68 Karol Janíček, asistoval #6 Lukáš Tomeš (1:2)
13:12 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #93 Jakub Tabášek.
11:51 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:2)
11:13 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:1)
08:02 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
06:02 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost