• 44 43:38
    1:15
    (Anýž)

T.B.C. Králův Dvůr B - FBC Draci Říčany 1:15
branky: 40. Jaroslav Pokorný - 3. Vojtěch Honzák, 7. Filip Nochta, 11. David Tománek, 12. Jakub Tabášek, 15. Vojtěch Honzák, 16. Dominik Počta, 18. Jakub Tabášek, 21. Vojtěch Honzák, 22. Matyáš Pros, 25. Matěj Tabášek, 30. Matyáš Pros, 30. Dominik Počta, 41. Matyáš Pros, 42. Dominik Počta, 44. Matěj Tabášek; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3 + Michal Mašek 4:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 0:5, 0:7, 1:3
43:38 GÓL FBC Draci Říčany! 1:15
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #24 Ondřej Anýž (1:15)
41:17 GÓL FBC Draci Říčany! 1:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #93 Jakub Tabášek (1:14)
40:32 GÓL FBC Draci Říčany! 1:13
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (1:13)
39:43 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 1:12
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:12)
39:20 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2+2 minuty za hrubost
38:24 Vyloučen hráč #23 Matyáš Pros družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:18 Vyloučen hráč #3 Lukáš Jirásek družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:13 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:54 GÓL FBC Draci Říčany! 0:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #1 Matyáš Novotný (0:12)
29:25 GÓL FBC Draci Říčany! 0:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:11)
27:20 Vyloučen hráč #34 Pavel Dvořák družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:30 GÓL FBC Draci Říčany! 0:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (0:10)
21:11 GÓL FBC Draci Říčany! 0:9
20:57 GÓL FBC Draci Říčany! 0:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #17 Martin Petrov (0:8)
17:34 GÓL FBC Draci Říčany! 0:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:7)
15:50 GÓL FBC Draci Říčany! 0:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #14 Jan Brejcha (0:6)
14:47 GÓL FBC Draci Říčany! 0:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #7 Dominik Počta (0:5)
11:33 GÓL FBC Draci Říčany! 0:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (0:4)
10:26 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:3)
06:38 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Jakub Tabášek (0:2)
02:14 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák z trestného střílení (0:1)