• 45 44:57
    2
    Jan KREJČÍ

FbŠ Bohemians B - Florbal Team Sokol Nebušice 23:2
branky: 2. Jakub Šárka, 3. Ondřej Dušek, 6. Jakub Štěpánek, 11. Jakub Štěpánek, 11. Tomáš Kindl, 13. Radek Mandík, 16. Jakub Šárka, 18. Michal Kolář, 19. Jakub Štěpánek, 20. Ondřej Kozák, 25. Jakub Štěpánek, 26. Jakub Šárka, 27. Ondřej Kozák, 31. Jakub Šárka, 31. Jakub Štěpánek, 36. Jakub Štěpánek, 37. Jakub Křivanec, 38. Jan Šobotník, 39. Jakub Štěpánek, 41. Michal Kolář, 42. Jan Šobotník, 43. Jan Šobotník, 45. Ondřej Kozák - 21. Tadeáš Nedoma, 29. Dávid Hriadel; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1 + Tomáš Kindl OS + TDKU + 4:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Cimbálek 17 - Antonín Buršík 20; po třetinách: 6:0, 7:2, 10:0
45:00 Střely ve 3. části: 16:4
44:59 Děkujeme Ondřeji Duškovi za skvěle odvedenou kapitánskou premiéru, v které dovedl svůj tým k vítězství
44:57 Vyloučen hráč #74 Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians B na 2+2 minuty za hrubost
44:57 Vyloučen hráč #74 Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians B do konce utkání
44:57 Vyloučen hráč #10 Jan Krejčí družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hrubost
44:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 23:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #83 Ondřej Kozák, asistoval #70 Radek Mandík (23:2)
44:26 I Ondřej Kozák má hattrick - blahopřejeme
42:31 GÓL FbŠ Bohemians B! 22:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #83 Ondřej Kozák (22:2)
42:31 Další hattrick je na světě v podání Jana Šobotníka
41:07 GÓL FbŠ Bohemians B! 21:2
41:07 Vždycky se říkalo, že Kozák hrát nemůže, tady teda jo, přehled na hřišti má a Honzu Šobotníka viděl na sto honů, přihrál a Šobo dává dvacátý první gól
40:29 GÓL FbŠ Bohemians B! 20:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Michal Kolář, asistoval #74 Tomáš Kindl (20:2)
40:29 Michal Kolář si zkušeně počkal až se mu brankář v bráně složí jak leporelo a pak už to bylo snadné
39:11 Střídačka chválí Kubu Šárku za skvělou akci
38:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 19:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #74 Tomáš Kindl (19:2)
38:53 Tomáš Kindl zpět na hřišti a je to hned vidět - asistence v jeho podání na jedničku a Jakub Štěpánek pálí 19.gól
37:29 GÓL FbŠ Bohemians B! 18:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #91 Jakub Šárka (18:2)
37:29 Šobo dává v tomto zápase svůj 1.gól, v asistencích se mu daří více tam má 3
36:51 Michal Kolář kouzlí s míčkem za brankou Nebušic, už to vypadalo, že se mu trik s míčkem podaří, ale bohužel florbalová nádhera se nekoná
36:00 GÓL FbŠ Bohemians B! 17:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #3 Jakub Křivanec, asistoval #83 Ondřej Kozák (17:2)
36:00 Kuba Křivanec dává další gól za svůj tým Fbš Bohemians B
35:16 GÓL FbŠ Bohemians B! 16:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #2 Jan Šobotník (16:2)
33:12 Radek Mandík za důrazné pomoci nebušického hráče se podíval celým svým tělem na pořadatelský stolek
32:54 Jakub Křivanec si asi myslí, že je na střelnici, pálí jednu za druhou na branku Nebušic
32:01 Šobo na míčku, pálí z půlky - těsně nad
31:11 Nebušice rozehrávají, ale ani to se jim dnes nedaří a děrovanou kuličku mají v držení opět domácí hráči
30:50 GÓL FbŠ Bohemians B! 15:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #9 Jonáš Janata (15:2)
30:14 GÓL FbŠ Bohemians B! 14:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #2 Jan Šobotník (14:2)
30:14 Třetí třetina začala a Bohemians opět roztáčí svůj kolotoč v podání Jakuba Šárky a Jana Šobotník
30:00 Střely ve 2. části: 12:7
29:55 Ve druhé třetině už branka asi nepadne, hráči Nebušic to plácají u branky jak bábovky na písku
28:30 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 13:2
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #24 Dávid Hriadel, asistoval #10 Jan Krejčí (13:2)
28:30 Florbal Team Sokol Nebušice zúročil přesilovku a připisují si gól číslo 2, pořád ovšem mají co dotahovat
26:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 13:1
26:54 Vyloučen hráč #74 Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians B - osobní trest
26:54 Vyloučen hráč #74 Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování
26:54 Máme tu 1. vyloučení zápasu, a to rovnou na 10 + 2 minut za nedorozumění ohledně mantinelů
25:06 GÓL FbŠ Bohemians B! 12:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #70 Radek Mandík (12:1)
25:06 Radek Mandík našel Jakuba Šárku přes celé hřiště a pomohl mu zkompletovat jeho hattrick
24:21 Domácí střídačka se čertí, dávají si rázné pokyny ke hře, vypadá to, že hráči jsou při chuti a chtějí snad rozsvítit na světelné tabuli počet gólů na 20
24:01 GÓL FbŠ Bohemians B! 11:1
23:03 Cimbi chytá jasný gól - dobře Ty....
22:11 Jonáš Janata luxusně přečetl situaci na hřišti - nahrávka na Jakuba Štěpánka, ten přiťuk na Kubu Šárku ale tentokrát byl brankář Nebušic na svém místě a chytá
20:46 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 10:1
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #93 Tadeáš Nedoma, asistoval #10 Jan Krejčí (10:1)
20:46 Neprůstřelný Honzík Cimbálek je prostřelen - neskutečné se stalo realitou - Tadeáš Nedoma dokázal dostat míček za záda borce z Bohemians za asistence Jana Krejčího
19:35 GÓL FbŠ Bohemians B! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #83 Ondřej Kozák, asistoval #74 Tomáš Kindl (10:0)
18:35 GÓL FbŠ Bohemians B! 9:0
18:35 Kuba Štěpánek ten hattrick ale už má - třetí gól za asistence Jonáše Janaty
17:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Michal Kolář, asistoval #2 Jan Šobotník (8:0)
17:26 Konečně Michal Kolář prolomil smůlu a vstřelil gól, Střídačka ho povzbuzuje k zadělání na hattrick
16:21 Ondřej Kozák s míčkem na čepeli se zastavil, sami protihráči neví co tím zamýšlí, zůstali nevěřícně stát a nechali ho po několika vteřinách v klidu a pohodě vystřelit
15:21 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Jakub Šárka bez asistence (7:0)
15:21 Rozehěhnutého Jakuba Šárku nejde zastavit - je tu 1. gól 2. třetiny
15:00 Střely v 1. části: 15:8
13:41 10 - Jan Krejčí a 93 - Tadeáš Nedoma z Nebušic si na Jakuba Křivance u mantinelu nepřijdou, nemají šanci, ten míček jim prostě nepůjčí, i když jsou v převaze
12:43 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #83 Ondřej Kozák (6:0)
12:43 Rána do šibenice v podání Radka Mandíka za pomoci Ondřeje Kozáka byla ukázková
10:39 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #70 Radek Mandík (5:0)
10:39 Tomáš Kindl vstřílí branku číslo 5 téměř do prázdné, Mandík s Kindlem si brankáře Buršíka pěkně rozhýbali a je tam, takhle to vypadá, jak je to jednoduché
10:11 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #91 Jakub Šárka (4:0)
10:11 Se nám tu hráči Bohemians asi rozhodli, že budou dávat góly pouze dvojice se stejným křestním jménem, tentokrát to je Kuba - Kuba
08:53 Jakub Křivanec si na střední čáře několikrát předává míček s Ondřejem Duškem, po té se k němu dostává Tomáš Kindl a Radek Mandík se snaží vsunout balonek za záda nebušického brankáře
07:01 Nyní Jakub Štěpánek přibržďuje samostatný útok nebušického útočníka a Honzík Cimbálek má míček v dlaních, nepříjemná situace je zažehnána
05:46 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #1 Jan Cimbálek (3:0)
05:46 Domácí gólman vyhazuje, nádherně našel Kubu Štěpánka a ten neomylně připisuje na konto domácích další gól
05:22 Ostrá střela z čepele Michala Marka, Honzík Cimbi vyráží helmou
04:21 Honza Šobotník prověřuje opět pozornost nebušického brankáře
02:18 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #11 Ondřej Dušek, asistoval #83 Ondřej Kozák (2:0)
02:18 Ondřej na Ondřeje a je z toho další gól, tentokrát Dušek - Kozák
01:47 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #27 Michal Kolář (1:0)
01:47 Rychlý protiútok domácího týmu znamená první gól v síti Nebušic, o který se zasloužila dvojice Šárka - Kolář
01:30 Juraj Lupač vypálil tvrdý projektil směrem na branku Bohemians, zasáhl pouze břevno.
00:54 Cimbi - historicky nejlepší gólman Bohemians si sahá poprvé na míček
00:05 Pět vteřin od prvního hvizdu a zvoní tyč  týmu Nebušic
00:00 Úvodní buly vyhrává tým domácích