1

2

4.

ACEMA Sparta Praha U23 B - SSK Future - Barrandov  6:7pn
branky: 13. Jan Kos, 13. David Žďárský, 22. Ondřej Rathouský, 25. Patrik Černý, 30. Patrik Černý, 43. Patrik Černý - 11. Marek Soukup, 20. Jan Hněvkovský, 30. Jaromír Lisa, 32. Marek Soukup, 40. Ondřej Hněvkovský, 45. Marek Soukup, N Jan Hněvkovský; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Filip Čermák ? - Patrik Bílý ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:3
4 Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #73 Jan Hněvkovský a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #13 Ondřej Hněvkovský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #73 Jan Hněvkovský a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #12 Marek Soukup , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #11 Patrik Černý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #11 Patrik Černý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #74 Adam Kocián , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #49 Adam Šimek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:09 GÓL SSK Future - Barrandov ! 6:6
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #12 Marek Soukup, asistoval #14 Filip Šíma (6:6)
43:28 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
42:19 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #23 Martin Zeman (6:5)
39:58 GÓL SSK Future - Barrandov ! 5:5
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #13 Ondřej Hněvkovský, asistoval #14 Filip Šíma (5:5)
31:03 GÓL SSK Future - Barrandov ! 5:4
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #12 Marek Soukup, asistoval #13 Ondřej Hněvkovský (5:4)
29:58 GÓL SSK Future - Barrandov ! 5:3
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #8 Jaromír Lisa, asistoval #91 Jan Vašák (5:3)
29:52 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #47 Šimon Špaček (5:2)
29:50 Vyloučen hráč #13 Ondřej Hněvkovský družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:02 Vyloučen hráč #14 Filip Šíma družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:15 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:2
21:26 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #78 Ondřej Rathouský, asistoval #42 Matyáš Kopecký (3:2)
19:19 GÓL SSK Future - Barrandov ! 2:2
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #73 Jan Hněvkovský, asistoval #14 Filip Šíma (2:2)
12:41 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 David Žďárský, asistoval #47 Šimon Špaček (2:1)
12:08 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #74 Adam Kocián (1:1)
10:32 GÓL SSK Future - Barrandov ! 0:1