1

3

3.

FbŠ Bohemians B - Florbal Team Sokol Nebušice 5:6pn
branky: 12. Jakub Štěpánek, 29. Jan Šubrt, 32. Martin Rossi, 37. Radek Mandík, 44. Jakub Šárka - 10. Jakub Rok, 24. Jaroslav Paznocht, 26. Jaroslav Paznocht, 38. Jan Krejčí, 41. Milan Černil, N Juraj Lupač; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jan Cimbálek ? - Antonín Buršík ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #96 Juraj Lupač a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #24 Dávid Hriadel a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #17 Ondřej Krejčíř a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #16 Jakub Štěpánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #7 Adam Růžek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:38 Timeout FbŠ Bohemians B
43:36 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #16 Jakub Štěpánek (5:5)
40:17 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 4:5
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil bez asistence (4:5)
39:36 Vyloučen hráč #96 Juraj Lupač družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hrubost
39:36 Vyloučen hráč #7 Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost
37:24 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 4:4
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #10 Jan Krejčí, asistoval #93 Tadeáš Nedoma (4:4)
36:39 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #70 Radek Mandík, asistoval #11 Ondřej Dušek (4:3)
31:11 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #4 Martin Rossi, asistoval #7 Adam Růžek (3:3)
28:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Jan Šubrt, asistoval #4 Martin Rossi (2:3)
25:25 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 1:3
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #28 Jaroslav Paznocht, asistoval #11 Jakub Rok (1:3)
23:23 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 1:2
18:44 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil #74 Tomáš Kindl.
14:42 Vyloučen hráč #44 Lukáš Kášek družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání
11:06 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #74 Tomáš Kindl (1:1)
09:25 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 0:1
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #28 Jaroslav Paznocht (0:1)