David SMRČKA
  • 26 25:23
    Gorily

FbC Plzeň white - FBŠ Gorily Plzeň 3:2
branky: 5. Daniel Denisov, 6. Samuel Hnát, 15. Šimon Kaas - 3. Matouš Kunst, 25. Matouš Kunst; rozhodčí: Matouš Bešta - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Matyáš Nosek ? - Vít Vaidiš ?; po třetinách: 2:1, 1:1
26:00 Střely ve 2. části: 9:9
26:00 Ukončení 2. části
25:35 Poslední vteřiny odtikávají.
25:23 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
25:23 Gorily sikekonci utkání zahrají přesilovku. Dají góla?
25:21 Vyloučen hráč #23 David Smrčka družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za sekání
25:02 Gorily v útočném pásmu zatím bez úspěchu.
24:50 Všichni jsou v totálním laufu. Hra tím získává nový rozměr.
24:41 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #25 Matouš Kunst, asistoval #12 Nicolas Gregoriadis (3:2)
24:41 KUnst si připisuje druhou branku v utkání.
24:26 Kaas zachytil dlouhý výhoz Vaidiše.
23:53 Gorily by měly začít presovat, už nemají tolik času.
23:21 Už pomalu nestíhám zapisovat. Hra má úžasné parametry. Slast pro oči.
22:50 Stulík se dral dopředu, obránce FBC mu vystavil dobrý blok.
22:26 FBC ubránilo oslabení.
21:44 Kunst ve velké příležitosti nezvládl trefit balonek.
21:18 FBC se teď dostalo z tlaku.
20:50 čechův projektil likviduje brankář velbloudů.
20:09 Vyloučen hráč #30 Martin Fojtík družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za blokování florbalky
20:09 Přesilovou hru si vyzkouší také Gorily.
20:05 Slavotínek těsně minul.
19:14 Gorily přečkaly oslabení a nyní se budou v plné síle pokoušet o vstřelení branky.
18:36 Sportovní gesto od hráčů FBC,přiznali se k teč a hrají Gorily. Taková gesta máme rádi.
17:54 Hráčům se nedaří postavil do požadovaného rozestatavení. Jejich přisolvka zatím není ro Gorily nebezpečná.
17:11 Vyloučen hráč #25 Matouš Kunst družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:11 KUnst si odpiká dvě minuty za nedovolené vrážení. Kdo by to do něj řekl.
16:47 Slavotínek nastřelil soupeře. Ten si odnese suvenýr v podobě berušky.
16:12 Denisov se svou střelou moc neuspěl. Orazítkovala pouze zadní mantinel.
15:33 Sudí nyní ukázal hráčům, že v malém brankovišti se stát nemá. Rozehra pro Gorily.
15:05 Šiková se zjevila sama před brankářem. Balonek za jeho záda nedostala.
14:46 FBC si přivlastňuje náskok dvou branek.
14:45 GÓL FbC Plzeň white! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #38 Šimon Kaas, asistoval #17 Štěpán Nosek (3:1)
14:11 Další střelecký pokus FBC končí v bloku Goril. Obě obrany jsou zopovědné.
13:50 Konstruktivní rozehra FBC končí s faulem.
13:01 Byla by sranda, kdybych sem napsal úvodní buly pro Plzeň. Nyní vám odhalím kdo buly vyhrál. Jsou to Gorily.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Fanoušči už se třesou napětím na druhou část zápasu. Mají se na co koukat a je vidět, že mají stejný zápal pro hru jako samotní hráči.
13:00 Střely v 1. části: 8:7
13:00 Ukončení 1. části
12:23 Break Goril končí na zadním mantinelu. Hra se přelévá za strany na stranu.
11:43 První pětka Goril ukazuje, že jsou to šikovní štírci. Ovšem defenzivní val FBC je pevný.
11:18 Souček se sám vytlačil zútočné poloviny. Gorily nedají FBC nic zadarmo.
10:49 Tempo utkání je skvostné. Diváci nemusí litovat takto stráveného svátečního dopoledne.
10:14 Kalivoda ukazuje jak umí hrát do těla. Soupeře to hodně zaskočilo, což znamená balonek pro Gorily.
09:29 Gorilí standartka bez většího úspěchu.
08:42 Klání těchto odvěkých rivalů se odehrává v pořádném tempu. Je to moc krásný florbal.
08:15 Cinká to tu jako ve zvonici. Velbloudi nastřeli tyč Goril.
07:46 Krepindel mladší zastavil útok FBC. Protiútok se mu založit nepodařilo.
07:07 Sobkovi podklouzli boty a to mu zkazilo celou akci. Jeho spoluhráčům se povedlo situaci uklidnit.
06:13 Press je velmi oblíbeným slovem trenérů. Toto slovo slýcháme často.
05:41 Čech je na pozici safetyho jako ve svém živlu. Zabraňuje jedné přihrávce za druhou.
05:00 GÓL FbC Plzeň white! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #79 Samuel Hnát, asistoval #11 Alex Milata (2:1)
05:00 Druhou branku v rychlém sledu událostí přidali hráči s velbloudem na triku.
04:48 První branku FBC vstřelilo v přesilové hře. Využili početní výhodu a stav je vyrovnaný.
04:47 GÓL FbC Plzeň white! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #39 Martin Souček (1:1)
04:09 Šiková ve vlastním oslabení vyváží míček.
03:08 Vyloučen hráč #29 Sebastian Gbúr družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:08 FBC si zahraje přesilovku. Jestli se prosadí nebo ne to je ve hvězdách.
03:03 Standartka FBC bez úspěchu.
02:25 Kunst se jako první zapisuje na scoreboard. Utkání má svižné tempo.
02:21 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #25 Matouš Kunst bez asistence (0:1)
01:58 Sobek střelou z velké dálky nezaskočil Vaidiše.
01:28 Krepindel se pokoušel vysunout Gbúra. Tato diagonála nenašla adresáta.
00:49 První zákrok si připisuje Vaidiš. Nenechal se zaskočit prudkou střelou.
00:20 Kalivoda bojovl co mu síly stačili, bohužel svůj souboj prohrál.
00:01 Buly pro FBC.
00:00 Schyluje se k velkému souboji! Tribuny se naplňují, atmosféra houstne. Toto bude jeden z nejlepších soubojů, který dnes uvidíme. Z komentátorského stanoviště vás všechny zdravíme a doufáme, že si tento zápas užijete spolu snámi. Záhy začneme! Trénéři jsou připraveni předávat své poznatky, hráči jsou nažhavení do hry.