3:6
    Marek OWCZARZY
    (Holeček)

FbC Plzeň white - FB Hurrican Karlovy Vary BLUE 3:6
branky: 5. Samuel Hnát, 7. Matyáš Grulich, 22. Jan Kleisner - 6. David Tkáč, 16. Matěj Hnátek, 20. Petr Holeček, 20. Vojtěch Ježek, 24. Vojtěch Ježek, 26. Marek Owczarzy; rozhodčí: Václav Lauda - Filip Beran; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Daniel Chaloupka ? - Denny Šimon ?; po třetinách: 2:1, 1:5
26:00 Střely ve 2. části: 9:10
26:00 Ukončení 2. části
34:55 Domácí se dotahují na své soky. Na scoreboardu svítí stav 3:4
26:00 Viděli jsme velmi pohledný zápas, ze kterého bude odcházet spokojenější tým Karlových Varů.
25:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary BLUE! 3:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #36 Petr Holeček (3:6)
25:09 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary BLUE
25:09 Vyloučen hráč #84 Matyáš Grulich družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za sekání
25:09 Minutu před koncem uvidíme přesilvku KV 5 na 3
24:57 Vyloučen hráč #2 Jan Kleisner družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za sekání
24:38 FBC to zkouší v šesti lidech na hřišti.
23:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary BLUE! 3:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #38 Vojtěch Ježek bez asistence (3:5)
23:56 Rychlí break karlovarských nekompromisně zakončen k zadní tyči.
23:10 Lehké trable při domlouvání se od koho vylétl balonek mimo hrací plochu vyřešil sudí bulí na polovině hřiště.
21:55 GÓL FbC Plzeň white! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #2 Jan Kleisner, asistoval #84 Matyáš Grulich (3:4)
21:11 Varská čtveřice postavila neprůstupný obranný val. FBC se tak nemůže dostat do větší příležitosti.
20:20 Vyloučen hráč #18 David Tkáč družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE na 2 minuty za sekání
20:20 První přesilovka připadne domácím.
19:53 Timeout FbC Plzeň white
19:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary BLUE! 2:4
19:53 Hodně šťastný gól pro KV.
19:47 Hanek pálí pouze do bloku. Testuhodně trefil pouze prvního obránce.
19:21 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary BLUE! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #38 Vojtěch Ježek (2:3)
19:21 Karlovy Vary se dostávají poprvé v zápase do vedení.
18:27 Sobkova prudká nepřekonala hostujícího brankáře. V druhé části brankář KV drží svůj tým nad vodou.
16:27 Vary z velkého tlaku nic nevytěžili.
15:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary BLUE! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #88 Matěj Hnátek, asistoval #18 David Tkáč (2:2)
15:47 KV dorovnávají stav utkání.
14:00 Trenéři FBC ženou slovně své svěřence do tlaku. Ti ovšem v zápalu hry moc neposlouchají.
13:01 I druhá buly pro hosty.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 7:3
13:00 Ukončení 1. části
12:30 Denisov uklidňuje chaotickou pasáž FBC a nechává své kolegy v klidu vystřídat.
11:24 Krkolomné seknutí ze strany FBC sudí ponechali pouze na malou výhodu.
10:02 Tkáč předvedl své umění a v rohu předvedl vynikající skillshow a dostalo se mu několika ovací od příznivců KV.
08:42 Ježek hezky prošel dva obránce, ale ztroskotal na třetím.
08:19 Hra je intenzivní z obou stran.
06:45 Oba týmy dostávají mocnou oporu od svých fanoušků. Z jedné strany slyšíme Vary Family a z druhé Velbloudí tlupu.
06:14 GÓL FbC Plzeň white! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #84 Matyáš Grulich, asistoval #13 Daniel Denisov (2:1)
06:14 FBC si bere zpět své vedení.
05:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary BLUE! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #18 David Tkáč, asistoval #88 Matěj Hnátek (1:1)
05:08 Vary rychle odpovídají na gól domácích. Stav je vyrovnaný 1:1
04:53 GÓL FbC Plzeň white! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #79 Samuel Hnát, asistoval #23 David Smrčka (1:0)
03:45 Vary se zatím nemohou dostat za obranu Plzně. Ta je nepřekonatelná jako Velká Čínská zeď.
02:08 Oba týmy si dávají na čas s rozehrou a vyčkávají na chybu soupeře.
00:43 Smrčkova střela končí v bloku KV.
00:01 Buly vyhrávají Vary.
00:00 Buly vyhrávají Vary.
00:00 V dalším zápase se představí Karlovy Vary a FBC Plzeň. My si dovolíme poslat pozdrav Adamu Denisovovi, tento borec hraje za juniory FBC a dnes přišel podpořit svého mladšího bráchu.