• 26 25:29
    5:4
    (Denisov)

FbC Plzeň white - FBŠ Gorily Plzeň 5:4
branky: 1. Matyáš Grulich, 6. Daniel Denisov, 12. Daniel Denisov, 26. David Smrčka, 26. Matyáš Grulich - 16. Sebastian Gbúr, 17. Anna Šiková, 19. Anna Šiková, 22. Lukáš Řeboun; rozhodčí: Matouš Bešta - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Ondřej Novák ? - Vít Vaidiš ?; po třetinách: 3:0, 2:4
26:00 Střely ve 2. části: 6:7
26:00 Ukončení 2. části
25:29 GÓL FbC Plzeň white! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #84 Matyáš Grulich, asistoval #13 Daniel Denisov (5:4)
25:29 Tak takovéhle drama by ani Hitchcok nenapsal. Tento zápas má neuvěřitelnou koncovku.
25:10 GÓL FbC Plzeň white! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #23 David Smrčka, asistoval #35 Sebastian Poslední (4:4)
25:10 FBC srovnává a bude to ještě hodně napínavé.
24:56 FBC už posílá své nejlepší hráče na hřiště.
24:22 Řeboun trestuhodně zahodil úžasnou nahrávku od Gbúra.
24:00 Teď jsme viděli další pěknou akci Goril.
23:20 FBC už vytahuje press hodně vysoko.
22:10 Gorily tlačí na svého soupeře.
21:07 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #88 Lukáš Řeboun, asistoval #23 Jiří Jogl (3:4)
20:58 Gorily dominují druhé půli utkání.
19:50 Probraly se nám oba kotle a tvoří krásnou kulisu tomuto zápasu. My všem fanouškům děkujeme za účast a podporu. Bez vás by to nešlo.
18:22 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #10 Anna Šiková, asistoval #25 Matouš Kunst (3:3)
18:22 Šiková je pro Gorily jako Deus ex Machína pro divadelní herce. Zachraňuje zápas jako kdyby ji Bůh seslal Gorilám z nebe
18:04 Timeout FbC Plzeň white
18:03 Kašpírek sám před prázdnou brankou trefil pouze tyč.
16:43 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #10 Anna Šiková, asistoval #23 Jiří Jogl (3:2)
16:43 Šiková má dnes štastné ruce. Nyní v přesilovce skóruje. Pomohla jí k tomu opět teč.
16:34 Vyloučen hráč #35 Sebastian Poslední družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:43 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #29 Sebastian Gbúr, asistoval #1 Vít Vaidiš (3:1)
15:43 Vaidiš našel úžasným výhozem Gbúra, který se v zakončení nemýlil.
14:26 Fojtík hezky prošel obranou. Ovšem skončil pouze na mantilu, kde byla jeho akce zastavena.
13:01 Druhé úvodní buly pro velbloudy.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Je to opravdu atraktivní zápas, což nám potvrdil a jeden z rozhodčích, který si užívá zaslouženou pauzu.
13:00 Střely v 1. části: 13:8
13:00 Ukončení 1. části
12:32 Filip Čech Panuje v obranném. Nikdo přes něj neprojde a útok FBC na něm ztroskotává.
11:45 GÓL FbC Plzeň white! 3:0
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #22 Jakub Sobek (3:0)
11:42 Gorilám se v první polovině příliš nedaří. Zatím nedrží krok s tempem soupeře.
11:01 Smrčka si neuvědomil kde je branka a napálil pouze zadní mantinel.
10:37 Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
10:37 Gorily jdou opět do čtyř.
10:04 Gorily přečkaly oslabení a mohou se pokoušet o útočné snažení.
09:07 Sobek i Denisov teď předvedli stahovačku, která jim moc nepomohla. Nikdo je nenapadal a spíše tím ztratili čas.
08:02 Vyloučen hráč #30 Ondřej Krepindel družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
08:02 Gorily se ne a ne dopočítat kolik jich bylo na hřišti. Jsou za to také náležitě potrestáni.
07:08 Vaidiš sportovně přiznal svou teč. Je to poctivá hoch a výtečný golman.
05:49 Kalivoda je jako Radko Gudas. Z většiny soubojů vzejdejako vítěz a má obrovký zápal pro hru.
05:29 GÓL FbC Plzeň white! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #99 Radek Jandík (2:0)
05:11 Ondřej krepindel je jako švýcarský nožík. Malý, nebezpečný a rychlý.
04:34 Oba týmy střídají a uklidňují hru.
03:54 Vaidiš konečky prstů vytisnil Posledního ránu.
03:09 Lvíček Jogl se prosmíkl skrz obranu, brankář FBC jeho snahy zastavil.
02:26 Denisov obral Kalivodua toho vzápětí obral Kunst o balonek.
01:11 Sobek nevybíravě poslal Gbúra k zemi. Ten kluk dneska bude hodně nepříjemným soupeřem.
00:56 GÓL FbC Plzeň white! 1:0
00:56 První branku si připisuje FBC.
00:17 Bude to už od začátku rychlý a pohledný florbal.
00:01 Plzeňské derby zahájil lépe tým FBC vyhraným vhazováním.
00:00 Zdravíme do publika dalšího příchozího juniora a bratra. Je jím Jan Šik, Honzo ahoj!