4:3
    Martin FOJTÍK
    (Sobek)

FbC Plzeň white - Florbal Tachov 4:3
branky: 3. Alex Milata, 5. Daniel Denisov, 7. Daniel Denisov, 26. Martin Fojtík - 6. Matyáš Malík, 7. René Voleský, 8. Adam Slepička; rozhodčí: Matouš Bešta - Jakub Mikolášek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Ondřej Novák ?, Daniel Chaloupka ? - Josef Rous ?; po třetinách: 3:3, 1:0
26:00 Střely ve 2. části: 15:5
26:00 Ukončení 2. části
25:08 GÓL FbC Plzeň white! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #34 Martin Fojtík, asistoval #22 Jakub Sobek (4:3)
24:52 Timeout FbC Plzeň white
23:30 Tachovský break v oslabení, bez úspěchu.
23:19 Vyloučen hráč #43 Vojtěch Kišš družstva Florbal Tachov na 2 minuty za sekání
21:21 Sám na brankáře uháněl jeden z Tachovských. V klíčovém okamžiku mu střela sjela.
19:03 Po trošku "humornějším" projevu se vracíme zpět k utkání. FBC nyní sbírá zbytky sil, aby dokázalo zvítězit. Tachov je v této pasáži lehce ospalý.
17:20 Vypadá to že oba týmy se asi inspirovali cimrmanovskou hláškou: Já už se těším domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny, do pr.... to je mi smutno.
15:54 Oba týmy už toho mají dost v nohou a tak vidíme spíše pokusy o tiki-taka alá Barcelona než běhavý florbal.
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Chaloupka družstva FbC Plzeň white
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 11:4
13:00 Ukončení 1. části
12:59 První půle končí nerozhodně 3:3
11:16 Krásná individuální akce Sobka končí zákrokem gólmana Tachova
08:25 Rous se po kontaktu s útočícím hráčem za potlesku diváků zvedá a zápas může pokračovat
07:26 GÓL Florbal Tachov! 3:3
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #32 Adam Slepička, asistoval #10 Richard Ulbrich (3:3)
07:06 Tachov se dostal do tempa a srovnává skóre
06:32 Dva rychlé góly a zápas začíná nabírat obrátky
06:31 GÓL Florbal Tachov! 3:2
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský, asistoval #48 Matyáš Malík (3:2)
06:02 GÓL FbC Plzeň white! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #22 Jakub Sobek (3:1)
05:11 GÓL Florbal Tachov! 2:1
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #48 Matyáš Malík, asistoval #37 René Voleský (2:1)
05:11 Tachov využívá výhodu a snižuje náskok Plzně
04:48 GÓL FbC Plzeň white! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #35 Sebastian Poslední (2:0)
04:48 Denisov přesnou ranou z první zvyšuje vedení Fbc
03:35 Gólman Rous perfektním zákrokem likviduje únik soupeře
02:52 Fbc pěknou akcí odskakuje do jednobrankového vedení
02:51 GÓL FbC Plzeň white! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #11 Alex Milata, asistoval #13 Daniel Denisov (1:0)
02:05 Fbc zatím více na balonku
01:15 Tachov opovrhl únikem na brankáře
00:01 Buly pro Tachov