• 56 55:22
    2
    Łukasz SADOLEWSKI

Slovensko - Polsko 9:1
branky: 8. Lukáš Ujhelyi, 14. Matúš Gajdoš, 20. Tomáš Kvasnica, 24. Kristián Kozák, 28. Michal Dudovič, 33. Šimon Hatala, 38. Ronald Gašparík, 46. Ronald Gašparík, 56. Michal Dudovič - 43. Kacper Skura; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 325; zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Jakub Udziela 17; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
55:33 GÓL Slovensko! 9:1
Branku družstva Slovensko vstřelil #4 Michal Dudovič, asistoval #27 Michal Pažák (9:1)
55:22 Vyloučen hráč #29 Łukasz Sadolewski družstva Polsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
45:26 GÓL Slovensko! 8:1
Branku družstva Slovensko vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #33 Ladislav Gál (8:1)
42:42 GÓL Polsko! 7:1
Branku družstva Polsko vstřelil #66 Kacper Skura, asistoval #14 Alexander Dahlstrom (7:1)
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
37:56 GÓL Slovensko! 7:0
Branku družstva Slovensko vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #4 Michal Dudovič (7:0)
32:36 GÓL Slovensko! 6:0
Branku družstva Slovensko vstřelil #44 Šimon Hatala, asistoval #4 Michal Dudovič (6:0)
27:12 GÓL Slovensko! 5:0
Branku družstva Slovensko vstřelil #4 Michal Dudovič, asistoval #79 Ronald Gašparík (5:0)
23:54 GÓL Slovensko! 4:0
Branku družstva Slovensko vstřelil #71 Kristián Kozák, asistoval #33 Ladislav Gál (4:0)
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:36 GÓL Slovensko! 3:0
Branku družstva Slovensko vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #10 Samuel Kelemen (3:0)
19:08 Vyloučen hráč #18 Peter Nehila družstva Slovensko na 2 minuty za hákování
13:08 GÓL Slovensko! 2:0
Branku družstva Slovensko vstřelil #36 Matúš Gajdoš, asistoval #24 Lukáš Ujhelyi (2:0)
07:47 GÓL Slovensko! 1:0
Branku družstva Slovensko vstřelil #24 Lukáš Ujhelyi, asistoval #71 Kristián Kozák (1:0)
01:00 K tomuto zápasu upírají se české zraky, neb z dvojice Polsko – Slovensko vzejde soupeř Čechů pro čtvrtfinále mistrovství světa.