• 43 42:26
    2
    Michal JAZEJČEK

FBC SLAVKOV - FBC Sokol Ivanovice na Hané 7:1
branky: 13. Jiří Blaha, 25. Jiří Blaha, 27. Radim Kroupa, 27. Martin Holeček, 30. Jiří Blaha, 40. Michal Šopík, 42. Jan Trávníček - 26. Vojtěch Bartošek; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Ondřej Horák ? - Aleš Tvrdý -7; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:0
42:26 Vyloučen hráč #17 Michal Jazejček družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za špatné střídání
41:27 GÓL FBC SLAVKOV! 7:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #94 Radim Kroupa (7:1)
39:58 GÓL FBC SLAVKOV! 6:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #48 Michal Šopík, asistoval #94 Radim Kroupa (6:1)
39:27 Vyloučen hráč #83 Dominik Papp družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování
38:35 Vyloučen hráč #69 Lukáš Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání
32:12 Máme zde stížnosti od hráčů i rozhodčích. Rozhodčím je zima, hráči nic nevidí. Doporučujeme rozhodčím se pohnout a hráčům otevřít oči.
29:42 GÓL FBC SLAVKOV! 5:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #18 Jiří Blaha, asistoval #48 Michal Šopík (5:1)
26:38 GÓL FBC SLAVKOV! 4:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #69 Ondřej Horák (4:1)
26:17 GÓL FBC SLAVKOV! 3:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa bez asistence (3:1)
25:23 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 2:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek bez asistence (2:1)
24:57 GÓL FBC SLAVKOV! 2:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #18 Jiří Blaha, asistoval #12 Jakub Holomek (2:0)
20:28 Střela Ivanovic bohužel netrefila ani házenkářskou bránu, možná je na čase spustit basketbalové koše.
20:00 Kolega u DJ pultu Radim Kapoun se hudbou přizpůsobil hře. Smutek, zmar, zoufalství.
17:52 Trenér Slavkova podporuje svého svěřence slovy: Dobře ŠOPÉN. My si však nemyslíme, že to zahrál stejně dobře jako Fryderyk Chopin.
15:00 2. třetina nám začala krásnou střelou. Na házenkářskou bránu.
15:00 1. třetina skončila.
12:21 GÓL FBC SLAVKOV! 1:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #18 Jiří Blaha, asistoval #14 Jakub Lovas (1:0)
12:18 Jednohlasně se pořadatelé shodli, že golmani jsou docela dobří.
06:19 Vzkaz pro hráče Slavkova č. 12: Kamaráde, na takový střely doma věšíme prádlo.
04:49 Hra je zatím divácky velmi atriktivní, sledujeme dynamickou hru na obě strany.
02:57 A máme tu první pád. Čeká nás jich ještě 6.
00:00 Z pořadatelského stolku zdravíme všechny florbalové příznivce i nepříznivce u dnešního obědového utkání - Slavkov vs Ivanovice.na Hané.