Michal KOLAJA
  • 43 42:46
    Kuřim

Aligators Sokol Bučovice B - Florbal Kuřim 2:7
branky: 15. Zdeněk Habr, 36. Martin Houšť - 1. Michael Bednář, 3. Jáchym Navrátil, 10. Michael Bednář, 25. Jáchym Navrátil, 31. Tomáš Sklář, 34. Tomáš Sklář, 36. Vojtěch Bednář; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Tomáš Hradečný ? - Petr Jendřejas ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:3
42:46 Timeout Florbal Kuřim
42:46 Vyloučen hráč #10 Michal Kolaja družstva Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za sekání
35:33 GÓL Florbal Kuřim! 2:7
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #9 Vojtěch Bednář, asistoval #99 Jáchym Navrátil (2:7)
35:09 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 2:6
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #68 Ladislav Dufek (2:6)
34:52 Vyloučen hráč #10 Václav Bednář družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za hrubost
33:21 GÓL Florbal Kuřim! 1:6
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #41 Tomáš Sklář, asistoval #42 Michael Bednář (1:6)
30:38 GÓL Florbal Kuřim! 1:5
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #41 Tomáš Sklář bez asistence (1:5)
24:48 GÓL Florbal Kuřim! 1:4
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil, asistoval #44 Vítězslav Lazar (1:4)
18:18 Vyloučen hráč #44 Vítězslav Lazar družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za bránění ve hře
14:45 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 1:3
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #43 Zdeněk Habr, asistoval #12 Roman Houbal (1:3)
09:29 GÓL Florbal Kuřim! 0:3
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #42 Michael Bednář, asistoval #2 Jan Liškutín (0:3)
02:51 GÓL Florbal Kuřim! 0:2
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil, asistoval #9 Vojtěch Bednář (0:2)
00:48 GÓL Florbal Kuřim! 0:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #42 Michael Bednář, asistoval #41 Tomáš Sklář (0:1)