45
  • 45 44:17
    Pavel BAROŇ

Florbal Kuřim - Zlín Lions B 9:2
branky: 9. Daniel Pyšný, 12. Jáchym Navrátil, 23. Tomáš Sklář, 24. Jáchym Navrátil, 24. Jáchym Navrátil, 26. Tomáš Sklář, 27. Tomáš Sklář, 43. Vítězslav Lazar, 44. Vítězslav Lazar - 7. Filip Juřica, 44. Anh Vu Pham; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - Daniel Soukup ?; po třetinách: 2:1, 5:0, 2:1
44:17 Trestné střílení družstva Zlín Lions B neproměnil #27 Pavel Baroň.
43:43 GÓL Florbal Kuřim! 9:2
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #44 Vítězslav Lazar, asistoval #99 Jáchym Navrátil (9:2)
43:33 GÓL Zlín Lions B! 8:2
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #3 Anh Vu Pham, asistoval #16 Filip Máčala (8:2)
42:28 GÓL Florbal Kuřim! 8:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #44 Vítězslav Lazar, asistoval #3 Michal Šoustar (8:1)
26:35 GÓL Florbal Kuřim! 7:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #41 Tomáš Sklář, asistoval #42 Michael Bednář (7:1)
25:39 GÓL Florbal Kuřim! 6:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #41 Tomáš Sklář, asistoval #3 Michal Šoustar (6:1)
25:26 Vyloučen hráč #3 Anh Vu Pham družstva Zlín Lions B na 2 minuty za bránění ve hře
23:53 GÓL Florbal Kuřim! 5:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil, asistoval #9 Vojtěch Bednář (5:1)
23:14 GÓL Florbal Kuřim! 4:1
22:16 GÓL Florbal Kuřim! 3:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #41 Tomáš Sklář, asistoval #1 Radim Kapoun (3:1)
11:37 GÓL Florbal Kuřim! 2:1
08:34 GÓL Florbal Kuřim! 1:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #15 Daniel Pyšný, asistoval #41 Tomáš Sklář (1:1)
06:23 GÓL Zlín Lions B! 0:1
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #39 Filip Juřica, asistoval #3 Anh Vu Pham (0:1)
02:10 Vyloučen hráč #11 Ondřej Vicherek družstva Zlín Lions B na 2 minuty za sekání