2
    Václav BEDNÁŘ
    zdržování hry

SFK Kozel Počenice - Florbal Kuřim 4:8
branky: 8. Marek Šindelka, 30. Vojtěch Dofek, 34. Karel Mikulenka, 43. Marek Šindelka - 5. Denis Matoušek, 15. Michal Šoustar, 20. Michael Bednář, 27. Jáchym Navrátil, 29. Vítězslav Lazar, 30. Daniel Pyšný, 44. Michal Šoustar, 44. Jáchym Navrátil; rozhodčí: David Zástřešek - Anh Vu Pham; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Králík ? - Radim Kapoun ?; po třetinách: 1:2, 1:4, 2:2
44:43 Vyloučen hráč #10 Václav Bednář družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za zdržování hry
43:49 GÓL Florbal Kuřim! 4:8
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil, asistoval #9 Vojtěch Bednář (4:8)
43:14 GÓL Florbal Kuřim! 4:7
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #3 Michal Šoustar, asistoval #44 Vítězslav Lazar (4:7)
42:49 Timeout SFK Kozel Počenice
42:49 GÓL SFK Kozel Počenice! 4:6
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #44 Martin Ničajevský (4:6)
42:49 Rozhodčí domlouvá časoměřiči
42:37 42 z Kuřimi, zcela mimo
41:36 Kluci z Počenic nejsou schopní se sejít na tréninku od září, neměli tak nacvičenou přeslilovku a tak se takticky nechali vyloučit. Karel jim to večer vysvětlí
41:28 Vyloučen hráč #23 Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost
40:56 Vyloučen hráč #3 Michal Šoustar družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:00 5 minut do konce, pak si zasloužím párek v rohlíku z meat vandals za 200
39:17 Další likvidační zákrok Denise Matouška
37:45 Kuřim nulová i bez Denise, z Karla se vyklubal sympaťák
36:52 Počenice ve čtyřech, ale v klidu, Kuřim to v pěti vůbec neumí
36:25 Vyloučen hráč #3 Karel Mikulenka družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání
35:31 Denis poprvé na míčku, ještě, že už bude konec
35:26 Hra se urvala ze řetězu
34:27 Oranžová trojka při střele vytrhala z podlahy 4 parkety
33:58 Modrá 99 sřilela, ohrozila maximalně hasicí přístroj v rohu haly.
33:04 GÓL SFK Kozel Počenice! 3:6
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #3 Karel Mikulenka, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (3:6)
33:04 Oranžová trojka má nacvičeno z oktagonu a přetavil své zkušenosti v gol
32:17 V brankovišti Kuřimi někdo umřel, oranžová 11 se směje časoměřiči a málem zavinil gol
31:08 Klasické nedáš nedáš nedáš nedáš
30:01 Já chci domů
30:00 Střely ve 2. části: 11:9
29:16 GÓL Florbal Kuřim! 2:6
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #15 Daniel Pyšný, asistoval #44 Vítězslav Lazar (2:6)
29:00 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:5
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #89 Vojtěch Dofek, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (2:5)
29:00 Vojta na Vojtu a je to gól
28:49 Dneska se body rozdávají za nic
28:30 GÓL Florbal Kuřim! 1:5
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #44 Vítězslav Lazar, asistoval #15 Daniel Pyšný (1:5)
28:30 Víťa je démon, nekompromisně zavěsil bez asistence
27:02 Víťa drží míček a celé Počenice i se starostou se seběhly aby mu vzali míček
26:32 GÓL Florbal Kuřim! 1:4
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil bez asistence (1:4)
26:32 Kuřim ukazuje, že je lepší ve čtyřech než v pěti, očividně Denis tam byl navíc
26:07 Matoušek dalším likvidačním zákrokem vyostřil situaci a šel na trestnou.
25:56 Vyloučen hráč #98 Denis Matoušek družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání
19:41 GÓL Florbal Kuřim! 1:3
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #42 Michael Bednář, asistoval #9 Vojtěch Bednář (1:3)
16:58 Kolegialita Kuřimi je obdivuhodná, hrají skvěle a ještě rovnají mantinely. Zaslouženě vedou
16:22 Modrá desítka velmi nespokojen se svou tristní střelou, ale co by za takovou střelu dal Vaľočík
15:29 Pořád se nic neděje
15:00 Gólman Kuřimi se o přestávce rozehřívá tisícem kliků, očividně se v zápase nudí
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:29 Třetina se dohrává v poklidu akorát Víťa zapl
14:27 GÓL Florbal Kuřim! 1:2
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #3 Michal Šoustar, asistoval #10 Václav Bednář (1:2)
14:01 Lukáš vyloučen a po jeho likvidačním zákroku se ještě divý, prý je objektivně nejobjetivnější
13:54 Vyloučen hráč #23 Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:03 Časoměřič Peřina odvádí skvělou práci
11:09 Modrý tým bez Edy vůbec co dělat a pobíhají zmateně po hřišti.
10:27 Gólman oranžových se zjevně nudí
10:03 Víťa nahrál a střídá
07:18 První povedená akce domácího Vaľočíka, spravil rozpojené mantinely
07:11 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #11 Radek Olšina (1:1)
06:22 Oranžoví kombinují úplně zbytečně, modří v roli diváků z dálky
05:57 Víťa na hřišti, všichni jsou šťastni
04:43 GÓL Florbal Kuřim! 0:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #98 Denis Matoušek, asistoval #99 Jáchym Navrátil (0:1)
04:07 Obrovský nápor oranžových, skoro z toho byla i střela
03:55 Vyloučen hráč #44 Vítězslav Lazar družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání
02:10 Oranžová jedenáctka se diví, jinak hodně velká nuda
00:49 Už útočí modrá, modrý nahravá na půlku modrému a modrý minul branku. Hraje oranžový
00:25 Oranžový rozehrál nahrál oranžovému a oranžový minul branku