5:6
    Jan LIŠKUTÍN
    (Lazar)

Florbal Kuřim - FBC SLAVKOV 5:6
branky: 3. Vítězslav Lazar, 5. Jáchym Navrátil, 9. Vítězslav Lazar, 32. Vítězslav Lazar, 44. Jan Liškutín - 5. Dominik Horák, 10. Dominik Horák, 11. Jakub Lovas, 12. Jiří Blaha, 13. Jiří Blaha, 22. Jiří Blaha; rozhodčí: Petr Stoklásek - Anh Vu Pham; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Soumar ? - Ondřej Horák ?; po třetinách: 3:5, 0:1, 2:0
43:49 GÓL Florbal Kuřim! 5:6
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #2 Jan Liškutín, asistoval #44 Vítězslav Lazar (5:6)
39:11 Timeout Florbal Kuřim
31:07 GÓL Florbal Kuřim! 4:6
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #44 Vítězslav Lazar, asistoval #10 Václav Bednář (4:6)
29:57 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kuchta družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za sekání
21:46 GÓL FBC SLAVKOV! 3:6
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #6 Jiří Blaha, asistoval #94 Radim Kroupa (3:6)
12:24 GÓL FBC SLAVKOV! 3:5
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #6 Jiří Blaha, asistoval #88 Dominik Horák (3:5)
11:49 GÓL FBC SLAVKOV! 3:4
10:50 GÓL FBC SLAVKOV! 3:3
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #14 Jakub Lovas, asistoval #18 Vojtěch Blaha (3:3)
09:03 GÓL FBC SLAVKOV! 3:2
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák bez asistence (3:2)
08:25 GÓL Florbal Kuřim! 3:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #44 Vítězslav Lazar, asistoval #9 Vojtěch Bednář (3:1)
04:48 GÓL FBC SLAVKOV! 2:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #48 Michal Šopík (2:1)
04:36 GÓL Florbal Kuřim! 2:0
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #99 Jáchym Navrátil, asistoval #42 Michael Bednář (2:0)
03:02 Vyloučen hráč #3 Michal Šoustar družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání
02:34 GÓL Florbal Kuřim! 1:0
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #44 Vítězslav Lazar, asistoval #3 Michal Šoustar (1:0)