2

0

2.

FBC SLAVKOV - SFK Kozel Počenice 2:1pn
branky: 39. Jiří Blaha, N Jakub Lovas - 44. Michal Florián; rozhodčí: David Zástřešek - Lukáš Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horák 16 - Radovan Michajlovič 13; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #96 Jiří Blaha a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice hráč #23 Lukáš Krčmař , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #14 Jakub Lovas a vstřelil rozhodující gól (2:1).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Počenice hráč #9 Vojtěch Hyánek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
43:59 Timeout FBC SLAVKOV
43:59 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #10 Michal Florián, asistoval #23 Lukáš Krčmař (1:1)
43:23 Timeout SFK Kozel Počenice
43:00 Slavkov teď čelí velkému tlaku Kozla
40:56 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za bránění ve hře
38:37 GÓL FBC SLAVKOV! 1:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #96 Jiří Blaha, asistoval #94 Radim Kroupa (1:0)
34:46 Vyloučen hráč #11 Radek Olšina družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za bránění ve hře
32:28 Vyloučen hráč #44 Martin Ničajevský družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 4:3
28:05 Vyloučen hráč #3 Karel Mikulenka družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hra na zemi
28:00 Kvůli dvoum neuvěřitelným zákrokům gólmana Horáka je stav stále 0:0
23:00 Slavkov přesilovku nevyužil, ale měl tam několik dobrých střel
20:56 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Dofek družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za opakované přestupky
15:00 Střely v 1. části: 4:4
14:11 Oba týmy hrají velmi zodpovědně, moc střel se na branku nedostane
13:10 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za sekání
10:50 Na povel Pavlíny Koukalové hlásím, že ve hře je každá druhá střela blokována obětavými obránci
08:08 Trestné střílení družstva FBC SLAVKOV neproměnil #19 Jan Trávníček.