0

1

3.

FBC Slušovice - SFK Kozel Kroměříž 4:5pn
branky: 10. Patrik Časta, 15. Filip Kužílek, 20. Ondřej Zetík, 26. Patrik Časta - 12. Vlastimil Kolman, 16. Vlastimil Kolman, 18. Lukáš Kasan, 33. Lukáš Kasan, N Lukáš Kasan; rozhodčí: Ondřej Pobořil - Milan Pobořil; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Červenka ? - Jakub Tereško ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slušovice hráč #21 Michael Maštalíř , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slušovice hráč #17 Adam Ondráček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #10 Vlastimil Kolman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #13 Boris Pyšňak , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slušovice hráč #13 Filip Kužílek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #8 Lukáš Kasan a vstřelil rozhodující gól (4:5).
36:00 Zahájena trestná střílení
32:43 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:4
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #8 Lukáš Kasan bez asistence (4:4)
29:28 Vyloučen hráč #11 Radka Zetíková družstva FBC Slušovice na 2 minuty za sekání
25:37 GÓL FBC Slušovice! 4:3
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #8 Patrik Časta, asistoval #13 Filip Kužílek (4:3)
25:18 Vyloučen hráč #8 Lukáš Kasan družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za zdržování hry
24:00 Trestné střílení družstva SFK Kozel Kroměříž neproměnil #12 Libor Lutonský.
19:07 GÓL FBC Slušovice! 3:3
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #9 Ondřej Zetík bez asistence (3:3)
17:35 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:3
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #8 Lukáš Kasan, asistoval #2 Jakub Hubík (2:3)
15:56 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:2
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #10 Vlastimil Kolman, asistoval #8 Lukáš Kasan (2:2)
15:18 Vyloučen hráč #24 Tomáš Slaník družstva FBC Slušovice na 2 minuty za sekání
14:36 GÓL FBC Slušovice! 2:1
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #13 Filip Kužílek bez asistence (2:1)
11:14 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 1:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #10 Vlastimil Kolman, asistoval #3 Vojtěch Tereško (1:1)
09:07 GÓL FBC Slušovice! 1:0
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #8 Patrik Časta bez asistence (1:0)