• 25 24:37
    2
    Jiří ŠEFR

Floorball Club FALCON black - SK Dvojka Praha 1:7
branky: 15. Michael Klasna - 5. Ondřej Hlína, 7. Jakub Rybář, 9. Tomáš Mega, 13. Pavel Oplatek, 16. Tomáš Střelka, 22. Benjamin Patejdl, 22. Ondřej Hlína; rozhodčí: Marek Schober - Matouš Eret; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Miroslav Drahorád ?, Jaroslav Huljejev ? - Alfréd Drozd ?; po třetinách: 0:4, 1:3
26:00 Ukončení 2. části
24:37 Vyloučen hráč #65 Jiří Šefr družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za sekání
21:52 GÓL SK Dvojka Praha! 1:7
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #29 Ondřej Hlína, asistoval #25 Tomáš Mega (1:7)
21:07 GÓL SK Dvojka Praha! 1:6
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #74 Benjamin Patejdl, asistoval #6 Jakub Rybář (1:6)
15:57 GÓL SK Dvojka Praha! 1:5
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #79 Tomáš Střelka bez asistence (1:5)
14:20 GÓL Floorball Club FALCON black! 1:4
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #58 Michael Klasna, asistoval #65 Jiří Šefr (1:4)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Jaroslav Huljejev družstva Floorball Club FALCON black
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:28 GÓL SK Dvojka Praha! 0:4
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #28 Pavel Oplatek, asistoval #79 Tomáš Střelka (0:4)
08:05 GÓL SK Dvojka Praha! 0:3
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #25 Tomáš Mega bez asistence (0:3)
06:29 GÓL SK Dvojka Praha! 0:2
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #6 Jakub Rybář, asistoval #79 Tomáš Střelka (0:2)
04:36 GÓL SK Dvojka Praha! 0:1