1
2
3

Předvýběr.CZ Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 4:5p
branky: 1. Jakub Hart, 13. Tomáš Volovik, 20. Ondřej Pužman, 48. Jakub Hart - 25. Matěj Čelakovský, 26. Lukáš Mühlfait, 47. Vojtěch Panuška, 60. Vojtěch Panuška, 62. Matěj Čelakovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Matěj Veselý 25 - Adam Draslar 27; po třetinách: 3:0, 0:2, 1:2, 0:1
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Dnes jsme s naším výkonem velmi spokojení a kluci zaslouží pochavlu. V první třetině jsme byli lepším týme, poté se hra postupně vyrovnávala a po sérii zranění na naší straně to už bylo jen o morálu. Teď musíme zregenerovat na zítřek. Díky soupeři za zápas a divákům za super atmosféru.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Dneska utkání z naší strany plné chyb do obrany a nepřesností v koncovce. Dobrá druhá třetina a urvaný závěr. Děkujeme soupeři za zápas.
Střely v prodloužení: 2:1
Ukončení prodloužení
43 Čelakovský doslova oblafnul Fišeru a zajišťuje tak svému týmu výhru.
02 I hosté se dostávají do první šance, míček ale míří někam za branku domácích.
37 Bergman v obrovské šanci míjí branku.
Zahájení prodloužení
Střely ve 3. části: 11:11
Ukončení 3. části
59 Zápas jde do prodloužení.
49 Timeout
49 Tatranu se hra v 6 vyplácí a vyrovnává stav utkání.
04 Tatran v 6.
02 Poslední minuta třetí třetiny.
22 Timeout
56 Kún zachraňuje hosty od další obdržené branky, když tak tak vytáhl balonek těsně před brankovou čarou.
23 Fišera sice ztratil míček ale vzápětí ho zase získává zpátky a posílá své spoluhráče dopředu.
34 Bergman po rychlém úprku přes celé hřiště zastaven obranou hostí až na jejich obranné polovině.
29 Panuška v obrovské šanci míjí branku.
12 Další zákrok Draslara, domácí nezahálí.
37 Zmatek před brankou domácích ukončuje až Veselý, který rychle čape balonek do svých rukou.
56 Gólovku Péce Veselý likviduje.
13 Zblokovaná střela hostí končí mimo hřiště, hosté rozehrávají na obranné polovině domácích.
04 Vyrovnaný stav nevydržel dlouho, Hart posílá domácí opět do vedení.
00 A je vyrovnáno - Panuška posílá balonek do branky domácích.
02 Ani ve třetí třetině hra neztrácí tempo.
09 Tatran z rozehrávky vystřelil až na Veselého, ten chytá.
34 Kostroun se kácí k zemi po zákroku jednoho z hráčů hostí.
45 Kostroun hned v úvodu třetiny prověřil Draslara, který ale míček vyráží ven.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 8:11
Ukončení 2. části
03 Hraje se poseldní minuta druhé třetiny.
50 Bolka se drží na míčku zuby nehty, bohužel další gól se jim zatím přidat nedaří.
52 Veselý předvádí jeden skvělý zákrok za druhým.
15 Veselý opět podržel svůj tým když vychytal další pokus hostí na vyrovnání.
00 Feigl přestřeluje branku hostí.
43 Tatran v obrovské šanci před brankou domácích.
56 Bolka v plném počtu.
57 Půlka přesilovky Tatranu pryč.
56 Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva na 2 minuty za bránění ve hře
01 Čelakovský poslal z otočky krásnou přihrávku před branku domácích na Procházku, který ale bohužel míček nezpracoval.
30 Kudrna z půlky trefuje jen Draslara.
06 Tatran dotahuje! Další branku vzápětí střílí Muhlfait.
45 Teď už to hostím vyšlo, krásnou dělovku Čelakovského pouští Veselý za svá záda.
03 Tatran po rozehrávce na útočné polovině poměrně rychle ztratil balonek.
47 Boleslav po rozehrávce na půlce míří do útoku.
54 Fišera zastavil střelu hostí těsně před brankou domácích a míří do rychlého protiútoku.
37 Po strkanici v rohu hřiště domácí rozehrávají.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 10:7
Ukončení 1. části
25 Po nedovoleném zákroku hostí uvidíme nájezd Pužmana.
06 Standardka Tatranu před brankou domácích.
01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
56 Veselý sebejistě zlikvidoval další střelu Tatranu.
23 Oba týmy hrajou ve vysokém tempu a tak se hra rychle přesouvá ze strany na stranu.
44 Tatran se marně snaží dostat přes obranu domácích.
45 Nepovdenou střelu na bránu jednoho z domácích hráčů nakonec doklepl za záda Draslara Volovik a Bolka tak míří do dvoubrankového vedení.
59 Fišera vyslal prudkou střelu na Draslara, který bez problému chytá.
16 Panuška prověřil Veselého - ten bezchybný.
51 Boleslav překvapivě drží hosty pod tlakem a hra se drží spíše na útočné polovině domácích.
38 Rychlý protiútok domácích zakončuje Hart za záda Draslara.
15 Tatran se sice rychle dostal do útoku, který byl ale domácími zastaven.