1
2
3

Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:9
branky: 2. Ondřej Duben, 6. Jan Venera, 20. Jakub Šourek, 27. Ondřej Duben, 33. Jakub Šourek, 36. Filip Bergman, 44. Ondřej Pužman, 53. Ondřej Duben - 5. Matyáš Bláha, 9. Michael Petráň, 21. Radek Drba, 38. Michael Wertheim, 42. Marek Cígler, 47. Jakub Čech, 50. Michael Wertheim, 55. Michael Wertheim, 58. Marek Cígler; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:3 + Vojtěch Andrášek OS; využití: 2:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Týc 20 - Vítek Šimáček 12; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:5
Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Dnes jsme působili schizofrenním dojmem, kdy jsme střídali pasáže kvalitní, trpělivé hry s množstvím gólových příležitostí a pasáže, kdy jsme neunášeli emoce a kupili zbytečné chyby. V závěru jsme přetavili naši herní převahu v zasloužené 3 body. Děkujeme za zápas.
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Řekl bych, že se na nás dnes projevil včerejší náročný zápas. Od začátku jsme nebyli dostatečně dobří v přístupu k hráčům a chyběla nám agresivita v soubojích. V útoku jsme měli velké množství jednoduchých ztrát. Sparta měla velmi dobrý pohyb bez míčku a to nám dělalo po celý zápas problémy. Musíme se poučit z chyb a být lepší. Díky soupeři a divákům.
Střely ve 3. části: 7:13
Ukončení 3. části
48 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva na 2 minuty za zdržování hry
48 Poslední šance pro Boleslav na vyrovnání skóre dnešního utkání.
46 Boleslav jde do 6.
39 Timeout
47 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva na 2 minuty za zvedání florbalky
47 Boleslav jde opět do oslabení.
10 Sparta jde poprvé v tomto utkání do vedení. Skóre na 8:9 upravil pražský Cígler.
01 Prudká Venerova střela na Šimáčka.
11 Drba v ohromné šanci na útočné polovině Sparty.
28 Již čtvrtý gól si připisuje sparťanský Wertheim, proměňuje přesilovou hru.
56 Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva na 2 minuty za blokování florbalky
56 Druhá přesilová hra pro tým hostí.
40 Duben si připisuje hattrick.
01 Petráň netrefuje odkrytou branku Týce.
54 Wertheim využívá šance početní výhody a srovnává skóre na 7:7.
35 Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva na 2 minuty za blokování florbalky
35 První přesilovka pro hosty z Prahy.
07 Sparta v 6.
52 Chmelař vypouští nebezpečnou střelu po vybojovaném souboji, který vyhrál Havelka.
21 Boleslav proměnila svou druhou přesilovou hru dnešního zápasu. Trefuje se Pužman prudkou střelou, po nahrávce od Fišery.
38 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva - osobní trest
38 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva na 2 minuty za nesportovní chování
38 Po vstřelené brance hostí, vyloučen hráč Sparty za nesportovní chování.
38 Bláha připravil pro Cíglera další gólovou šanci pro Spartu.
52 Wertheim vysílá prudkou střelu na Týce, ten je opět pozorný.
Zahájení 3. části
00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
Střely ve 2. části: 8:10
Ukončení 2. části
37 Chyba před domácí brankou potrestána. Duo Wertheim - Petráň obrali boleslavskou obranu o balonek a postarali se tak o další sparťanský gól.
16 Fišera ze středu nachází Bergmana u mantinelu a ten další přesnou střelou do levého dolního rohu prostřeluje Šimáčka.
46 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
46 Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru.
49 Protiútok Bolky, Pužman vybojoval balonek a krásnou přesnou střelou Šourek navyšuje skóre utkání.
11 Domácí usilovně brání, i přes velký nátlak Sparty.
28 Fišera zblokovaný od Drby.
28 Rychlý protiútok Sparty, Týc opět vyráží. Střela šla od Bláhy.
56 Dubnova další přesná střela. Domácí jdou do vedení.
48 Chaos před domácí brankou, Týc zasahuje.
13 Drba přerušuje další boleslavskou akci Bergmana, který si vybíhá kolem mantinelu přes celé hřiště.
04 Chmelař obírá Pleskače o balonek a vysílá další střelu na Šimáčka.
18 Druhá třetina začala ve velmi rychlém tempu. Hostující Drba vyrovnává skóre na 3:3.
Zahájení 2. části
00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
Střely v 1. části: 5:6
Ukončení 1. části
21 Bergman využil další šance na gól. Přihrává Šourkovi, který prostřeluje Šimáčka.
29 Wertheim zkouší pozornost Týce, ten je ale připraven a drží svůj tým.
29 Tvrdý souboj Bláhy a Fišery ve prospěch domácího týmu.
52 Škoda střílí vysoko nad branku domácího Týce.
18 Fišera blokuje Krupičkovu nebezpečnou střelu.
18 Havlina vybojoval balonek pro svůj tým, při souboji u mantinelu.
46 Duben a jeho další ostrá střela na Šimáčka.
22 Hezká akce hostí. Drba od mantinelu přihrál Petráňovi na střed a ten prostřeluje domácího Týce.
59 Souboj v rohu u domácí branky - balonek pro Spartu.
45 Můžeme vidět velmi vysoké tempo hry.
06 Pužman na Veneru a je z toho druhý gól pro domácí Boleslav.
45 Sparta vyrovnává, skóre hostí otevírá Bláha, po vymyšlené akci Andráška.
46 Domácí na balonku, Duben zkouší další střelu na hostujícího Šimáčka.
43 Bolka otevírá skóre dnešního zápasu. Trefuje se Duben do odkryté branky, po nahrávce od Špačka.
00 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.