1
2
3

PSN Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno 10:3
branky: 11. Matěj Čelakovský, 14. Vít Hrbáček, 24. Vojtěch Panuška, 37. Vojtěch Panuška, 48. Matěj Čelakovský, 48. Vojtěch Panuška, 49. Tobiáš Petržilka, 53. Tomáš Rosa, 53. Vojtěch Panuška, 57. Michal Antonín Malhocký - 37. Matěj Čika, 45. Šimon Procházka, 54. Josef Nový; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Adam Draslar 22 - Lukáš Hekl 29, Jiří Ostrák 4; po třetinách: 2:0, 2:1, 6:2
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Upracované utkání, ale díky několikaminutové pasáži ve třetí třetině nakonec výhra velkým rozdílem. Děkujeme soupeři a divákům.
Komentář hostů Buk Jan (Asistent trenéra): Stále nám dělá problém přizpůsobit se herní rychlosti těch nejlepších a trápíme se v zakončení. Po snížení na 2:4 jsme měli blackout a místo zdramatizování zápasu odcházíme s debaklem.
Střely ve 3. části: 17:12
Ukončení 3. části
00 Panuška útočil na hattrick, ale v cestě mu stál brankář Kladna.
25 Hráči si stěžují na výroky rozhodčího, doufáme že se zápas dohraje v klidu.
56 Krásně sehraný signál Tatranu z rohu, který končí v síti.
36 Tatran stále tlačí Kladno.
36 MOSTERSAVE Adama Draslara, ketrý drží Tatrn od inkasování další branky.
27 Kladno využívá přesilové hry a snižuje tak skóre na 9:3.
10 Vyloučen hráč #21 Jakub Pluhař družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
39 Vojtěch Panuška hned z buly střílí další gól pro Tatran, Tatran tak vede 9:2.
34 Rosa střelou k tyči navyšuje náskok Tatranu o 6 gólů.
23 Eliáš zkusil individuální akci, ale nic z toho nevzešlo.
30 Petržilka doráží střelu a upravuje skóre na 7:2.
31 Střídání brankáře. Nový brankář #70 Jiří Ostrák družstva
48 Mostersave Adama Draslara, vyústil v další Panuškovo gól na bližší tyč.
34 Matěj Čelakovský vymetl pavučiky v pravém horním rohu a upravuje tak stav utkání na 5:2.
04 Sporná situace v rohu hřiště, kterou rozhodčí posoudili za nepovolenou, rozehrává Tatran.
18 Matěj Čelakovský vystřelil pouze do bloku.
49 Kladenští Kanonýři se dostali na koně.
23 Josef Nový rychle rozehrál a našel Šimona Procházku, který potrestal nepozornost Tatranu.
22 Oba brankáři předvedli skvělé zákroky.
02 Rychlý Šolle přesprintoval obránce Kladna, ale jeho střela skončila v bloku dalšího obránce.
08 3 třetina zatím nepřinesla nějaké vetší šance.
47 Josef Nový po krásné inidividuální akci netrefuje zařízení.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 14:9
Ukončení 2. části
59 Kladno nedokázalo vstřelit další gól a 2. třetina tak končí.
45 Hra se uklidnila, vidíme postupý útok Kanonýrů Kladno.
32 Trenér Kladna po vstřeleném gólu hecuje své svěřence k dalším.
52 Josef nový našel Matěje Čiku, který střílel do prázdné, Draslar dnes poprvé loví míček ze své svatyně.
01 Panuška trestá nedorozumění Kanonýrů a navyšuje náskok o 4 branky.
02 Tatran kontroluje balón a nepouští Kanonýri do šancí.
41 Oslabení pro Tatran vůbec nevypadá jako potíž.
02 Matěj Čelakovský s Adamem Burešem skvělě hrají oslabení a drží míček.
55 Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva na 2 minuty za zvedání florbalky
55 Třetí přesilovka Kladna v tomto zápase, všechny jejich střely šly zatím do bloku.
41 Pěkná kombinace třetí lajny Tatranu, střela Petržilky orazítkovala tyč.
44 Eliáš nadělil Tomáškovi koupel i s pěnou, v cestě za gólem mu stál fantastický kladenský brankář.
48 Kladno se snaží najít příležitost na branku, ale Tatran skvěle brání.
01 Utkání začíná být velmi vyhrocené.
54 Kladno má další přesilovku.
21 Vyloučen hráč #7 Jakub Lisa družstva na 2 minuty za nesportovní chování
28 Kladno vstoupilo lépe než do 1. třetiny a zápas se hodně vyrovnal.
16 Na hřišti máme zase 10 mužů, Kladno hned zahrozilo velkou šancí, střela kladenského útočníka těsně minula branku.
13 Vítám vás zpět, jako končila 1. třetina tak bude i začínat, tedy Kladno má přesilovku.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 12:4
Ukončení 1. části
10 Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva na 2 minuty za sekání
10 Kladno bude mít v tomto zápase poprvé početní výhodu, uvidíme jak s touto příležitostí za gólem naloží.
46 Střela Macháčka z pravého mantinelu končí mimo branku.
22 Kladno se ve střešovické STODOLA aréně prezentuje velmi tvrdou hrou, ale pro Tatran to vypadá že to nebude žádný problém.
22 Krásná krossová přihrávka na Josefa Nového, jeho střela minula branku.
36 Tatranský tlak vyústil v gól, Tatran tak vede o dva góly.
05 Kladno se snaží rychle odpovědět, ale zatím neúspěšně.
35 Protiútok Tatranu 3:1 zakončoval Matěj Čelakovský, který střilel na bližší tyč, tu měl brankář Kanonýrů pohlídanou.
20 Tatran skvěle využívá přesilovou hru, Matěj Čelakovský posouvá Tatran do vedení.
12 Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva na 2 minuty za bránění ve hře
36 Zatím je hra jako přesýpací hodiny, ale bez žádného výrazného ohrožení branky.
11 Kanonýři měli protiútok, v ceste za gólem stál výborný zákrok Adama Draslara.
35 Krásný výhoz Adama Draslara na Adama Bureše, ale střela skončila vedle branky.
03 Tatran začal velkým tlakem, Kanonýři zatím odolávají.
02 Úvodní buly pro Tatran, zápas tím tak může započít.
01 Dobrý den, zdraví vás Jan Matouš u online přenosu 4. kola CE ligy Juniorů, mezi Tatranem Střešovice a Kanonýři Kladno.