1
2
3

Panthers Praha - BLACK ANGELS YONEX 5:8
branky: 5. David Zelinka, 10. Matyáš Uher, 34. Samuel Hron, 53. Matyáš Uher, 55. Ryan Ian Rolan - 3. Lukáš Sůva, 8. Matěj Hodač, 9. Lukáš Sůva, 30. Lukáš Sůva, 38. Lukáš Sůva, 45. Matěj Hodač, 51. Adam Štyler, 59. Lukáš Sůva; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Daniel Kolář 11 - Vojtěch Havrda 18; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:3
Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí): Zápas byl odehrán z obou stran ve velice vysokém tempu, což nám z prvu svědčilo. Dostavali jsme se do poměrně dost šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit, což nám může mrzet. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Petrović Matěj (Asistent trenéra): Dnešní zápas se odehrával v duchu nahoru dolu, což nebyla naše představa a díky tomu jsme pustili soupeře do zápasu. n nPo dvou špatných třetinách z náší strany jsme se dokázali zkoncetrovat do třetí třetiny a předvést výkon, který nás nakonec dostal ke třem bodum, které jsou pro nás duležité jelikož po ztrátách v úvodních zápasech jsme rádi, že jsme zabrali a připsali jsme si druhou výhru v řadě. n nDoufáme že v bodových dnech budeme pokračovat i nadále.
Ukončení 2. části
23 Potřebujete uklízečku? Zavolejte Hronovi, krerý vymete pavučinky i ve vaší bráně!
15 Sůva získal balonek ze ztráty domácích u mantinelu a pak už pouze trestal.
02 Další šance Blacků 3 na 1, teď ale střílící hráč míjí branku.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 10:7
Ukončení 1. části
56 Kolář těsně před koncem první třetiny předvádí MONSTERSAVE!!
19 Black Angels se vyskytli v situaci 3 na 1. Bránicí hráč ale zakročuje a šeří tak Koláře.
04 Hosté jsou při oslabení v držení balonu více než domácí.
16 Vyloučen hráč #29 Tomáš Horák družstva na 2 minuty za sekání
58 Leiš prošel kličkou přes posledního hráče hostí. Dostat se za záda brankáře hostí se mu ale nepodařilo.
12 Sůva opět skóruje, tentokrát se ale trefuje Kolářovi přímo pod ruku.
31 Suchánek vysílá neuvěřitelnou střelu backhandem. Golman hosti připraven.