1
2
3

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:8
branky: 2. Martin Gattnar, 10. Lukáš Fukala, 16. Dominik Vinárek, 24. Dan Peterek, 30. David Slončík, 32. Martin Gattnar, 41. Nikolas Vizváry, 44. David Slončík, 58. Lukáš Fukala - 10. Šimon Batkovič, 14. Lukáš Vašíček, 15. Mário Ozimý, 17. Tomáš Trnka, 18. Lukáš Vašíček, 47. Tomáš Trnka, 60. Jaroslav Petrák, 60. Mário Ozimý; rozhodčí: Martin Both - Pavel Hála; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Vojtěch Galia 27 - Miroslav Kovařík 18; po třetinách: 3:5, 3:0, 3:3
00 Komentář hostů Grega Jozef (Trenér): Celkem kvalitní zápas z obou stran. Bohužel naše impotence v zakončení hlavně ve druhé třetině rozhodla, nekoncentrovanost v určitých momentech byla soupeřem pokaždé potrestána, takže na body to dneska nestačilo. Děkujeme soupeři za zápas
00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Solidní juniorský florbal ve slušném tempu, ve kterém jsme tahali část zápasu za delší konec. nNa můj vkus dost technických nepřesností na naší straně, které nás stojí zbytečně sil při následném bránění.  nNavíc pořád ty emoce, ale v kontextu zápasu to ještě nebylo tak hrozné jak někdy bývá.
00 Nejlepší hráči: Vítkovice: 98 Vojtěch Galia, Bohemians: 77 Jaroslav Petrák
00 Střely celkem 26:35
Střely ve 3. části: 8:12
Ukončení 3. části
56 Rozehrávka Bohemky z rohu a Ozimý ještě stihl přestřelit
41 Bohemka to ještě fest dramatizuje
32 Jak už to tady na Dubině bývá zvykem, tým, který si vezme time out, okamžitě inkasuje do prázdné branky
21 Timeout
21 Až teď trochu hosté vybafli na třetí lajnu domácích, která to po minutě a půl na hřišti střídá