1
2
3

BLACK ANGELS YONEX - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:1
branky: 40. Matěj Lubas, 53. Tomáš Vinkler, 53. Robin Bělík, 54. Ondřej Pecka - 3. Jakub Hart; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Vilém Doležal 4:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda 24 - Matěj Veselý 23; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:0
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Dnes to nešlo. Myslím, že jsme si po celý zápas vytvářeli spoustu šancí a pološancí, bohužel kvalita zakončení byla špatná. Od poloviny zápasu jsme začali prohrávat osobní souboje a soupeř byl tak nebezpečnější. My jsme se naopak začali více a více soustředit na věci, které jsme něměli pod kontrolou a výsledek je takový jaký je. Díky soupeři za zápas.
Komentář domácích Petrović Matěj (Asistent trenéra): Jsme velice rádi že Naše vítězná šňůra pokračuje i proti takovému soupeři jako je Mladá Boleslav. Když se ohlédnu za zápasem tak by se dalo říct že v prvních dvou třetinách, jak my, tak Boleslav mohla rozhodnout zápas. Naštěští se u nás začíná opakovat jev a to jménem třetí třetina, kterou už jsme potřetí v řade úspešně zvládli a díky tomu si připisujeme třetí výhru v řadě. Děkujeme soupeři za utkání. n nA DOUFÁME ŽE NAŠE VÍTĚZNÁ ŠŇŮRA BUDE POKRAČOVAT I PO PRAŽSKÉM DVOJBOJI CO NÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ VÍKEND.
Střely ve 3. části: 12:8
Ukončení 3. části
18 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva na 2+2 minuty za hrubost
49 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Koštialik družstva na 2 minuty za hrubost
49 Koštialik nešetrným zákrokem poslal soupeře k zemi a půjde si sednou na dvě minuty.
05 Bělík minul branku.
00 Hosté to zkouší v šesti.
52 Timeout
52 Domácí dobrou dvoumintkou dávají velkou možnost získat tři body.
11 Vinkler využil velké chyby v hostující obraně a překlápí stav utkání.
45 Pecka z další šance netrefuje branku.
00 Bělík z dálky vystřelil a Sůva se snažil dorážet před brankou.
45 Kostroun orazítkoval tyč.
44 Pecka ve velké šanci přestřelil branku.
14 Vinkler těsně míjí branku.
33 Veselý udržel domácí tlak.
54 Havrda dokázal chytit střelu z blízka.
34 Domácí zvýšili tempo.
45 Hodač v dobré šanci jenom do protihráče.
23 Pecka získal míček a bohužel vystřelil jenom do Veselého.
01 První buly ve třetí třetině vyhráli hosté.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 7:8
Ukončení 2. části
41 Lubas technickou střelou nad nohou Veselého srovnává stav utkání.
00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
24 Doležal šel sám na Veselého. Jeho střelecký pokus skončil jenom na jeho hrudi.
43 Další dobrý zákrok Havrdy, který nohou vyráží hostující šanci.
56 Domácí potřebují zvýšit tlak.
45 Havrda pozorný na střelu z úrovně brankové čáry.
12 I když druhou přesilovku domácí odehráli trošku lépe na Veselého nevystřelili.
25 Hostující hráči dokázali ušetřit hodně času.
12 Vyloučen hráč #55 Štěpán Hendrych družstva na 2 minuty za sekání
12 Domácí budou hrát druhou přesilovku. Povede se jim lépe než v předchozím případě.
32 Hra se nám přelívá ze strany na stranu.
52 Další protútok domácích skončil bezúspěšně.
22 Vinkler s Doležalem vybojovali míček u hostující branky. První jmenovaný z úhlu netrefil branku.
52 Horák získal míček a postupoval na branku. Bohužel pro domácí těsně míjí branku.
13 Sůvovi na poslední chvíli utekl míček a Veselý neměl problém s chycení míčku.
12 Lubas vybojoval trestné střílení.
12 Domácí přečkali hostující přesilovku.
13 Pužman netrefil odkrytou branku.
34 Sůva se málem dostal k zakončení.
12 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva na 2 minuty za sekání
12 Doležal oslabuje domácí tým.
01 První buly ve druhé třetině vyhráli domácí.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 8:9
Ukončení 1. části
35 Vinkler vyslal Hodače do samstaného úniku. Hodač nedokázal kličkou do backhadu vyzrát na Veselého.
45 Hodač si naběhl na střelu. Jeho pokus skončil jenom na Veselém.
44 Špatná přesilovka domácích. Víc šancí měli hráči Boleslavi.
02 Domácí měli podruhé štestí.
22 Bergmann získal míček a šel na Havrdu. Ještě štestí, že netrefil branku.
44 Vyloučen hráč #59 Petr Špaček družstva na 2 minuty za sekání
21 Domácí vybojovali přesilovku.
22 Vinkler naslepo přihrával, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
04 Sůva v dobré pozici jenom do Veselého.
25 Boleslav znovu mohla kombinovat.
12 Doležal se dostal až z obrany ke střele, ale Veselý v pohodě chytá jeho střelu.
54 Hart se dokázal dostat až k Havrdovi, ale ten i s přispěním obránce zastavil hostujícího útočníka.
14 Boleslav se dostala až k svému brankáři a bude znova rozehrávat.
31 Horák zatím nemá svůj den. Teďka zlomil svojí florbalku.