1
2
3

BLACK ANGELS YONEX - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:7p
branky: 20. Matěj Lubas, 33. Robin Bělík, 34. Robin Bělík, 40. Tomáš Horák, 48. Adam Štyler, 49. Matěj Lubas - 7. Adam Sláma, 10. Adam Sláma, 12. Matěj Bezpalec, 22. Robert Petr Koudelka, 25. Matěj Jambor, 51. Kryštof Šejnost, 64. Matyáš Borek; rozhodčí: David Kytler - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda 35 - Matěj Fridrich 27; po třetinách: 1:3, 3:2, 2:1, 0:1
Komentář hostů Svoboda Jan (Trenér): Dnes pro nás druhá výstraha po sobě. V minulém utkání jsme také ztratili pěkně rozehrané utkání. Pokud vedeme a máme náskok, tak musíme ještě více přidat a sosutředit se. Soupeř pak nemá co ztratit a po hlavě a jednoduchostí snižuje a stahuje náš náskok. Nicméně ve třetí třetině jsme zabojovali a vyrovnali. Zkusili jsme si hru 3na3,zajímavý model. Děkuji všem účastníkům zápasu.
Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér): Za předvedený výkon během první půlky zápasu můžeme být rádi za jeden bod, i když jsme pak v té druhé chvílemi sahali po třech. K návratu do zápasu nám pomohli speciální formace a dobrý výkon brankáře. Děkujeme za zápas.
43 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva na 2 minuty za sekání
43 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
08 Štyler z krásné kombinace míjí bránu
06 Vinkler v rohu faulovaný a tak má BA rozehrávku z rohu u soupeřovy brány, ta ovšem nic zajimavého nepřinesla