1
2
3

Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno 7:3
branky: 3. Martin Ján Osuský, 21. Adam Zukal, 31. Martin Svatoň, 57. Lukáš Holásek, 57. Adam Vágner, 59. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 60. Adam Zukal - 16. Ferdinand Tomášek, 28. Dominik Prudil, 37. Martin Čermák; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Martin Koudelka 18 - Jakub Janoušek 23; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:0
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Pro nás dnes velmi těžké utkání, které jsme zvládli a z víkendu si odnášíme 6 bodů. Děkuji hráčům za dnešní výkon, soupeři za utkání a fanouškům za opět skvělou podporu! AVÉ BULLS :)
Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Dneska od nás výbroný výkon. Až na vstup do první a druhé třetiny nemám klukům co vytknout. Škoda, že zápas nerozhodli hráči na hřišti. Děkujeme za zápas.
Střely ve 3. části: 11:8
Ukončení 3. části
40 Kalousek nejdřív trestuhodně zahodil gólovku ped  prázdnou brankou, ale dostal se znovu k míčku a předložil ho Zukalovi, pro kterého už nebyl problém rozvlnit síť.
00 Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
45 Buldoci střílí dvě rychlé branky a o osudu zápasu je tak nejspíše rozhodnuto.
44 Timeout
04 Kalouskovu ránu vytáhl mimo prostor tří tyčí pozorný Janoušek.
12 Svozil od půlky těsně míjí Janouškovu klec.
12 Zukalova přízemní střela končí na mantinelu za brankou Janouška.
39 Střelu Mazáče musel vytáhnout Janoušek svojí helmou.
26 Prudilova střela zamířila ouze do boční síťky.
07 Vyrovnaná pasáž hry. Oba týmy chtějí rozhodnout ještě před koncem základní hrací doby.
02 Divácka kulisa je dnes jako vždy na Sportpointu skvělá.
43 Vaverčákova nabídka nedoputovala k adresátovi, kterým byl Hanzelka.
09 Hra se přelévá ze strany na stranu. Velmi atraktivní část zápasu.
26 Janoušek i Koudelka drží svoje týmy.
12 Vaverčák si obhodil dva bránící hráče Kladna a bekhendem zakončoval, ale pouze do hrudi Janouška.
54 Mazáč pomáhá Bulldogs svým ziskem a následným odpalem míčku do bezpečí.
10 Veselovský zblokoval střelu Tomáška.
38 Vyloučen hráč #68 Lukáš Oravec družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
23 Domácím fanouškům zatrnulo! Čermák naštěstí pro domácí orazítkoval jen brankovou konstrukci.
51 Veselovský ve velké šanci netrefuje míček.
56 Kladenští zatím velmi dobře drží míček a nepouští Buldoky k míčku.
48 Buldoci mají k dispozici přesilovou hru.
47 Vyloučen hráč #82 Dominik Horák družstva na 2 minuty za vysoká florbalka
46 Po Vágnerově dorážce z voleje už se Buldoci radovali, ale předčastně. Rozhodčí viděl hru vysokou holí.
24 Tomáškova střela nenadělala Koudelkovy velké problémy.
01 Úvodní buly pro hosty.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 9:9
Ukončení 2. části
03 Kalousek vybojoval míček v rohu a předložil ho Zukalovi. Janoušek se ovšem proti jeho střele vyznamenal fantastickým zákrokem.
01 Nový narýsoval krásnou přihrávku přes celé pásmo na Čermáka, pro kterého nebyl problém dostat míček za ležícího Koudelku.
41 Hosté se pokouší o rozehru.
34 Svatoň tentokrát v dobré šanci míček ze vzduchu netrefil.
06 Zukal našel na ose hřiště Svatoně, který v voleje backhandem opět překlápí skóre na stranu Bulldogs.
26 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva na 2 minuty za sekání
50 Bulldogs budou hrát přesilovku.
12 Prudil se prosazuje po stardartní situaci.
55 Vaverčák vybojoval faul v útočném rohu hřiště.
38 Buldoci si jsou za dalším gólem.
23 Domácí na Kladno nastoupili ve vysokém tempu což se jim vyplácí, berou si vedení zpět.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 8:4
Ukončení 1. části
40 První zákrok Koudelky v utkání.
15 Vyloučen hráč #79 Lukáš Holásek družstva na 2 minuty za zvedání florbalky
41 Kladno se prosazuje z první střely na bránu v utkání a je to tedy 1:1.
38 Kladenští drží míček daleko od své brány.
49 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva na 2 minuty za opakované přestupky
37 Svatoň složen k zemi za bránou hostí.
48 Na střely je to momentálně 7:0 pro domácí, což výstižně popisuje dosavadní průběh hry.
36 Dobrý zákrok Janouška proti střele nad rameno v podání Hanzelky.
44 Následně také Vaverčák vrací míček.
08 Svozil sportovně vrací míček.
11 Hráči Kladna zatím bez střely na bránu,zatímco domácíuž měli několik brankových příležitostí.
21 Holáskova dalekonosná střela zblokována.
57 Výborný Jan Morávek našel před bránou volného Osuského, který otevírá skóre utkání.
32 Po půl minutě hry se v dobré šanci objevil Kalousek, ale míček mu nesedl ideálně.