1
2
3

BLACK ANGELS YONEX - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:11
branky: 9. Robin Bělík, 13. Tomáš Vinkler, 25. Ondřej Pecka, 37. Matěj Lubas, 58. Matěj Lubas - 3. Šimon Batkovič, 11. Matěj Vosátka, 12. Filip Brynda, 17. Šimon Batkovič, 26. Šimon Batkovič, 26. Mário Ozimý, 28. Vojtěch Bílek, 29. Mário Ozimý, 39. Tomáš Trnka, 57. Matěj Vosátka, 60. Lukáš Vašíček; rozhodčí: Andreas Gassner - Lukáš Jakoubek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Martin Procházka 21, Vojtěch Havrda 8 - František Stárek 16; po třetinách: 2:4, 2:5, 1:2
Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér): Bohemka ukázala kvalitu v útočné fázi, na kterou jsme nedokázali reagovat v obraně. Světlé momenty střídaly spíš ty horší a dnes zasloužená prohra. Děkujeme divákům za podporu, soupeři za utkání a my musíme přidat ve všem, co děláme.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér): První třetina konečně dobré nasazení, bohužel trošku kostrbatá hra. Ve druhé třetině jsme se zlepšili i ve hře na balónku a soupeři odskočili. Třetí třetina zase trošku šílenství, ale výsledek jsme si v pohodě pohlídali. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
Střely ve 3. části: 6:10
Ukončení 3. části
38 Timeout
02 Chyba domácích potrestána.
00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
44 Lubasova další dobrá práce,
34 Pecka fauloval protihráče a Bohemka má standartku.
11 Domácí standartka skončila střelou Sůvy do hostujícího bloku.
54 Bleci tlačí, ale gólman Bomehky drží.
51 Pecka vytvořil svojí inviduální akcí šanci pro Štylera. Ten ale neprostřelil gólmana Stárka, který se dokázal přesunout.
51 Bleci začali napadat rozehrávku Bohemky.
29 Domácí se nedokáží dostat do tempa.
14 Bělíkova střela trefila Stárka do ramena.
49 Peckova pobídka na Sůva nevyslyšena.
31 Ozimého pozemní střela Havrdovi vrásky neudělala.
59 Hráči Bohemky hledají místo v obraně Blacků.
42 Kašpárkova střela Stárka nevyděsila.
52 Zeliska přestřeluje branku.
44 Robek vychytán Stárkem.
13 Hodačova střela zablokována.
45 I další Havrdův zákrok byl bezproblémový.
43 Havrda si připisuje první zákrok.
00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Vojtěch Havrda družstva
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 8:16
Ukončení 2. části
00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
54 Další přesná střela od Trnky.
54 Lubas vytěžil z dobré práce před brankou gól.
39 Ozimého tvrdá střela těsně míjí domácí branku.
55 Stárek dokázal vyrazit Sůvičovu střelu mimo branku.
15 Procházkovi prošel míček mezi nohama a těsně minul branku.
43 Domácí kombinace nevyzrála na hostující obranu.
15 Útočná akce Bohemky byla zakončená střelou od Fryše. Ten trefil jenom boční síť.
41 Kyselka získal míček a upaloval na domácí branku. Na útočné polovině vyslal střelu na Procházku, jeho pokus nebyl vůbec přesný.
13 Hájkova střela ztečováná nad bránu.
12 Doležal střelou z dálky jenom do Stárka.
34 Procházka ramenem vytáhl střelu hostů.
20 Ozimý napoprvé netrefil míček. Poté se ale dostal znovu k míčku a vyslal nechytatelnou k tyči.
39 Batkovič předložil Bílkovi míček a ten z úhlu zavěsil míček pod dřevno.
25 Bílek nevyzrál v samostatném úniku na Procházku.
34 Hráči Bohemky si dělájí co chtějí.
33 Ozimý trefil nejprve dřevno a poté se bohužel pro domácí míček doskákal za brankovou čáru.
15 Batkovičova prudká střela skončila v brance.
02 Pecka si zpracoval odražený míček a pod rukou Stárka přidává třetí gól domácích.
50 Stárek neměl moc práce a Bohemka v plných.
50 Domácí zatím bezzubý.
50 Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva na 2 minuty za sekání
50 Batkovič trefil protihráčovu florbalku a půjde si sednout na trestnou.
01 První buly ve třetí třetině vyhráli hosté.
01 První buly ve druhé třetiny vyhráli hosté.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 7:14
Ukončení 1. části
00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
04 Vašíček z protiútoku vychtán Procházkou.
34 Domácí jsou pasivní.
15 Batkovič měl dos času a dovolil si zakončit střelou mezi nohama.
35 Špatná komunimkace domácích. Bělík posílal dlouhý míček do míst, kde nikdo nebyl.
16 Lubas přehazuje mantinel a končí nadějná akce domácích.
54 Procházka si dobře postavil branku.
35 Vinkler dobrou prácí před brankou snižuje na rozdíl jedné branky.
53 Bohemka rychle dsotala míček na druhou stranu a Brynda trefil odkrytou branku.
38 Vosátkova prudká střela pod dřevno a Bohemka se znovu ujímá vedení.
48 Povedli se nahodit servery a domácí dokázali srovnat a rychle využít přesilovku.