1
2
3

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:4
branky: 17. Robert Petr Koudelka, 32. Antonín Votava, 38. Robert Petr Koudelka, 56. Antonín Votava, 59. Antonín Votava - 13. Marek Cígler, 16. Vojtěch Krupička, 30. Vojtěch Krupička, 60. Radek Drba; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Josef Šedivý 33 - Viktor Hejna 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:1
Komentář domácích Šindelář Milan (Asistent trenéra): Z naší strany opatrný a nervozní začátek. Celá první třetina nebyla z naší strany dobrá. Ale postupně šel náš výkon nahoru, který gradoval ve třetí třetině. Myslím, že jsme si šli za vítěztvím. Klukům patří velký dík jak makaj. n nDíky za utkání
Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Chyběla nám dnes trpělivost a vyspělost ve 2. třetině, kdy se zápas lámal. Soupeři se povedlo dostat do hry a my zbytečně znervózněli. To se promítlo v našem zakončení, což ve výsledku rozhodlo utkání. Děkujeme za utkání.
Střely ve 3. části: 8:14
Ukončení 3. části
40 Sparta v šesti
26 Timeout
43 Votava převzal Navrátilovu přihrávku, protlačil se podél mantilelu a dostává Chodov do vedení
37 Zápas přitvrzuje a zrychluje.
47 Sedláček do Šedivého
16 Kafka vybojoval stadardku.
33 Cígler zkouší v přesilovce, trefuje nad břevno
57 Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva na 2 minuty za blokování florbalky
33 Zlesák vysílá dalekonosný projektil, zastaven sparťanskou obranou.
25 Jambor s Kafkou si přihrávajjí vzduchem, přesnému zakončení moc nechybělo..
22 Ke střelbě se ale první formace dostává až při hře 5 na 5
01 I třetí část začíná Chodov v početní výhodě.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 10:11
Ukončení 2. části
52 Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
52 Bláha sroloval staršího z Bezpalců a jde si sednout.
19 A je vyrovnáno. Sláma našel Koudelku a ten dnes podruhé trefuje.
20 Na obou stranách proběhl přelet přes mantinely na hraně zdraví, zatím bez vyloučení.
32 Ondřej Štefek obral ve středním pásu, přihrává Kronovetrovi, který v plné rychlosti posouvá na Votavu. Po úspěšném sestřelu se všechny Spitfiry vrací na základnu
56 Krupička si vyběhl z rohu a Zlesák ho už nestihl pokrýt.
12 Sparta ubránila oslabení
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 8:12
Ukončení 1. části
24 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva na 2 minuty za sekání
00 Krupička hasil Kronovetrův únik, půjde si sednout.
03 Třetí chodovská lajna opět odvedla skvělou práci. Petráňovu střelu ještě Golman vytáhl, ale tlak a spolupráce celé formace nakonec přinesla ovoce.
01 Krupička chtěl vystřelit, ale míček mu sklouzl z čepele mezi nohy Šedivého
46 Sparta po dvou křižných přihrávkách z první využívá přesilovku
22 Votava v breaku, míjí
03 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva na 2 minuty za sekání
28 Třetí chodovská formace v obrovském tlaku na bránu hostí, Střílí nakonec bez gólu.