1
2
3

Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6p
branky: 16. Ondřej Duben, 34. Martin Feigl, 42. Štěpán Hendrych, 43. Martin Feigl, 57. Aleš Chmelař - 2. Vojtěch Jahoda, 15. Ondřej Soják, 35. Marek Habler, 40. Marek Habler, 53. Matyáš Ostrý, 62. Marek Mitáš; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4 + Jakub Hart OS:3; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Veselý 17 - Daniel Hampl 20; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 0:1
Komentář hostů Menšík Jan (Trenér): Pro nás dnes velice důležité body, kde jich mohlo být i o jeden více, kdybychom byly sebevědomější v přesilovkách. Po dlouhé době se dnes u nás projevila lepší produktivita, díky které jsme dnes utkání dotáhli v náš prospěch. Navíc jsme dnes i včera byly ve velmi mladé sestavě a tímto bych chtěl kluky za celý víkend pochválit. Nicméně, máme pořád na čem pracovat a nesmíme polevit. Díky soupeři za utkání.
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Pro nás teď celkem těžký období, i přes to, že celkové výkony nejsou špatné, tak se trápíme střelecky. Myslím, že v utkání jsme si vytvořili dostatečné množstí šancí na to, abychom ho zvládli. Musíme být trpělivý a jsem přesvědčený o tom, že se to zlomí. Díky soupeři za zápas.
Střely v prodloužení: 0:1
Ukončení prodloužení
23 Je rozhodnuto. Hendrychovi upadla hokejka v předbrankovém prostoru, toho hosté využívají a proměňují zápas ve svůj prospěch.
Zahájení prodloužení
Střely ve 3. části: 8:10
Ukončení 3. části
59 Základní hrací doba nestačila pro rozhodnutí utkání a tak půjde zápas do prodloužení.
48 A je vyrovnáno! Chmelař po pár vteřinách na hřišti střílí gól.
23 Bergman po srážce s Pužmanem zůstává ležet na zemi. Hra je přerušena.
45 Synek sám proti Veselému trefuje břevno.
48 Zapomenutý Hart prudkou střelou trefuje tělo Hampla.
06 Rozhodčí nařizují trestné střílení.
05 Dorážku hostí na poslední chvíli vyrazil Veselý nohou.
57 Duben ve skvělé individuální akci udržel balonek na čepeli a uklidnil hru.
49 Hra oproti předcházejícím třetinám nabrala velmi vysoké tempo.
45 Bergman v obrovské šanci trefuje jen tělo Hampla.
18 Šourek po prudcé přihrávce Hendrycha dokázal zpracovat balonek a prověřit brankáře hostí.
37 Domácí tlačí Brno na jejich obranné polovině a vysílají jednu střelu za druhou.
11 Feigl si připisuje druhou branku zápasu a vyrovnává stav utkání.
27 Bergman našel Hendrycha před brankou hostí a ten prudkou střelou poslal balonek až za záda Hampla.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 10:7
Ukončení 2. části
59 V poslední vteřině proskákal balonek až za záda Veselého.
46 Špačkovu střelu zastavuje až brněnský brankář.
48 Polovina přesilovky domácích pryč a zatím jsme nebyli svědky žádné větší šance.
48 Vyloučen hráč #50 Tobiáš Stránský družstva na 2 minuty za blokování florbalky
12 Vyrovnaný stav nevydržel dlouho, hosté jdou opět do vedení.
46 Domácí po tlaku na útočné polovině využívají přesilovku.
37 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva na 2 minuty za sekání
25 Bergman prověřil Hampla ze sřely z první.
49 Boleslav v plném počtu.
38 Bolka neskutečně brání celé oslabení a nedává Brnu moc šancí.
15 Šourek v obrovské šanci, kdy se dostal až před Hampla nakonec uklouzl a tak Brno opět na balonku.
49 Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva - osobní trest
49 Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva na 2 minuty za nesportovní chování
49 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva na 2 minuty za hrubost
49 Po zmatku na hřišti a dlouhé debatě rozhodčích s oběma týmy si hosté zahrají přesilovku 5 na 3.
04 Bolka v plném počtu.
40 Soják míjí branku. Domácí budou rozehrávat.
04 Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
00 Standardka pro hosty.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 7:5
Ukončení 1. části
50 Bolka zavřela Brno v jejich obraném pásmu.
25 Boleslav inkasuje další branku, brno využívá přesilovku.
57 Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva na 2 minuty za sekání
57 Uvidíme i přesilovku hostí. Šourek si půjde sednout za sekání.
56 Boleslavi se zatím nepodařilo dostat k žádné větší akci.
42 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva na 2 minuty za bránění ve hře
42 Bolka si zahraje po ostrém faulu Ostrého přesilovku.
45 Bergman zastavuje další akci hostí.
15 Kostroun našel Harta v předbrankovém prostoru, bohužel pro domácí Hampl bezchybný.