1
2
3

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Kanonýři Kladno 5:7
branky: 28. Matěj Jambor, 30. Martin Škorpa, 46. Matyáš Borek, 59. Adam Sláma, 60. Matyáš Kronovetr - 7. Jan Karel Matějka, 13. Jan Karel Matějka, 25. Dominik Prudil, 26. Matěj Čika, 32. Ferdinand Tomášek, 57. Jan Karel Matějka, 58. Šimon Procházka; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 6 + Robert Petr Koudelka TDKU + 4:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 27 - Jakub Janoušek 32; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:2
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér): Dnes jsme nebyli připraveni v hlave už od začátku. Všechny fauly plynou z naší lehkovážnosti, kdy ztratíme míček, a místo 100% návratu a souboje 1/1 jdeme bohužel faulovat. Mrzí nás to, ale vrátí nás to zpět na zem. Musíme každý zápas a třetinu od třetiny hrát s pokorou a zodpovědností jeden k druhému. Potom budeme zase sbírat body. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Na dnešek jsme se skvěle připravili. Navázali jsme na výborné výkony z předešlých zápasů a konečně jsme to přetavili v bodový zisk. Za dnešní výkon jsme si to zasloužili. Děkujeme za zápas.
Střely ve 3. části: 15:13