1
2
3

PSN Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:0
branky: 34. Adam Bureš, 56. Vojtěch Panuška, 58. Lukáš Mühlfait, 58. Matěj Čelakovský, 60. Vojtěch Panuška; rozhodčí: Tomáš Sommer - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Adam Draslar 14 - Tomáš Týc 27; po třetinách: 0:0, 1:0, 4:0
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Dnes chci kluky pochválit za 55 minut zápasu. Ve hře se objevovali věci, které tam chceme mít a myslím, že zápas byl poměrně vyrovnaný. Bohužel po výpadku a obdrženém druhém gólu se naše hra totálně zbořila. Jsem rád za posun v pohybu v útočném pásmu. Musíme se stále zlepšovat. Díky soupeři za zápas.
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Utkání proběhlo ve zvláštním tempu. Nicméně jsem rád za výkon směrem do obrany a za závěr, kdy se přeci jen povedlo několik branek nastřílet. Děkujeme soupeři za zápas.
Střely ve 3. části: 10:5
Ukončení 3. části
35 Míček nejprve tečuje břevno prázdné branky a Panuška míček tečuje do branky.
50 Domácí těsně míjí prázdnou branku.
30 Boleslav zkouší hru bez gólmana.
55 Timeout
54 Čelakovskýve výběhu z rohu a posílá střelu pod břevno.
08 Mühlfait střílí a míček se stáčí k zadní tyči a končí v brance.
25 Přihrávka z rohu na Panušku, který z první posouvá míček za Týce.
10 Mühlfait ve velké šanci.
29 Domácí na míčku. Bajko z obrany na Čelakovského, který posílá krosovku na Rosu a hra se přesouvá na útoučnou polovinu Tatranu.
93 Velká šance pro Tatran. Bureš získává míček na středu. Přihrává na Panušku, který s míčkem nabíhá na střed a posílá ho zpátky na Bureše. Bureš místo střely volí přihrávku. Ta  už však končí na čepeli boleslavské obrany.
58 Fišera u pravého mantinelu natahuje a střílí.
53 Standardka domácíh v rohu nekončí střelou. Domácí však stále na míčku.
18 Pužman se zkouší prosadit ze středu.
35 Čelakovský vypressovává míček a jde ihned do střely. Šourek blokuje.
00 Nyní na míčku Tatran, který na chvíli zklidňuje hru.
05 Boleslav na míčku a nyní celkem aktivně hledají prostor pro přesun.
01 Bergman získává mček na mantinelu a přihrává na Šourka, který ze středu zakončuje.
09 Čelakovský přihrává na Hozmana na středu, který ihned pálí.
35 Hart v obrovské šanci na hraně velkého brankoviště. Bohužel se mu nedaří zakončit.
27 Kostroun zkouší trefut skákavý míček ve velkém brankovišti. Ani teď se stav utkání nemění.
01 Buly pro Boleslav.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 11:5
Ukončení 2. části
57 Malhocký na půlce hřiště a přihrává na Hozmana, která z první střílí.
26 Hozman zachytává přihrávku z obrany a jde sám na Týce.
38 Šourek ze středu pálí. Bohužel míří příliš vysoko.
27 Boleslav opatrně z obrany.
33 Mühlfait zpoza branky na Hrbáčka, ten z první střlí - bohužel míček končí v rohu.
24 Přihrávka Volovina před branku, kterou těsně nedobíhá Kostroun. Domácí si teď mohou oddychnout.
40 Boleslav na míčku a míček putuje s rozvahou mezi obránci.
08 Bureš ze středu střílí a trefujej pravý horní roh a otvírá stav dnešního utkání.
53 Standardka domácíh v rohu. Bohužel přihrávka na střed letěla vzduchem a Bajkovi se nedaří zakončit.
55 Domácí teď tlačí Boleslav na polovině.
19 Protiútok domácíh a situace 3 na 1. Bureš ze středu stířlí - Týc vyráží ramenem.
10 Obrovská šance pro Boleslav. Pužman na Koustrouna na středu, ten střílí. Draslar se stíhá přesunout a zabránit gólu.
30 Nahozený míček z obrany na Šourka. Toho však dokázal obránit Malhocký a Draslar tentokrát zůstává bez zákroku.
50 Mühlfait od levého mantinelu střílí těsně nad zemí.
22 Boleslav na chvíli zklidňuje tempo hry a trpělive vyhlíží, jak se dostanou do útoku.
10 Začátek druhé třetiny je rozhodně ve větším tempu než třetina předchozí. A hra se rychle přesouvá z jedné strany na durhou.
44 Mühlfait od poloviny ve výběhu pálí. Týc s přehledem chytá.
18 Nebezpečná akce domácích. Šourek blokuje.
01 Buly pro Tatran.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 10:4
Ukončení 1. části
29 Standardka gostl v rohu byla odbráněna.
39 Protiútok domácích a Hrbáček a jeho další střela. Týc však s přehledem chytá.
09 Bureš od pravého mantinelu. Týc opět zasahuje.
31 Domácí kontrolují hru a posílají sí míček mezi sebou.
43 Domácí získavají míček. Dlouhá příhrávka na Panušku, která se těsně netrefuje.
43 Hrbáček vybíhá na střed, odkud pálí. Bohužel míček letí nad.
16 Hezká akce hostů. Bajko na poslední chvilku zastavuje nebezpečnou akci.
53 Čelakovský zachytává míček a jde sám na Týce. Stahuje míček na backhand a chce míček poslat po zemi. Týc jej však prokoukl a stihl se přesunout.
11 Panuška v šanci - bohužel přestřeluje.
38 Šolle se po mantinelu přesouvá na druhou polovinu a střílí - Týc chytá.
30 Domácí na míčku a z obrany hledají prostor pro průnik.
33 Brejk domácích. U míčku Čelakovský, který se snažil přečíst Týcům pohyb a střílí k levé tyči. Týc se natahuje a míček vyráží.
23 Hart od mantinelu - střela však Draslara neohrožuje.
09 Standardka pro Boleslav. Panuška míček tečuje a ten letí mimo hřiště.
25 Boleslav v další akci - Soukup blokuje střelu.
10 Vyťukávaná domácích. Přihrávka na Hrbáčka v rohu, který posílá míček zpět před branku a Týc musí opět zasahovat.
30 První střela na Týce - s klidem chytá.
45 Piřhrávka přes mantinel na Feigla. Hozman získává míček pro sebe, ovšem při přesunu do útoku o míček příchází.
10 Domácí na míčku a ihned zatlačují Boleslav na obrannou polovinu.
15 První průnik do útok ze strany hostů - Mühlfait míček zastavuje a domácí jsou na míčku.
20 Boleslav sice na míčku, ale hráči jsou v rozehře velmi opatrní a do útoku se moc nehrnou.