1
2
3

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 3:5
branky: 24. Karel Mičulka, 38. Vojtěch Murín, 60. Jakub Onderka - 19. Radim Švábík, 24. Martin Ján Osuský, 28. Petr Vaverčák, 30. Adam Vágner, 39. Richard Kalousek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 22 - Filip Prokeš 17; po třetinách: 0:1, 2:4, 1:0
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes jsme 50minut hráli krásný florbal, kdy jsme nejen plnili game plan, ale využívali jsme silné stránky týmu. V posledních 10minutách jsme zbytečně vypadli z rytmu, ale jsme v procesu učení a z toho se musíme jen ponaučit. Skvělý návrat Filipa Prokeše mezi tyče, který byl podpořen týmovým výkonem. Mockrát děkuji hráčům za dnešní krásné utkání, soupeři za zápas a našim fantastickým fanouškům za podporu! AVÉ BULLS :)
Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Trenér): Dnešní zápas měl za mě kvalitu. Jedná se jak o kvalitu týmovou, tak hlavně tu inidivudální z naší strany. Opět rozhodla 2. třetina, kde jsme nedokázali plnit taktické pokyny.. Celkový dojem ze zápasu je ovšem vesměs pozitivní. U nás jde vidět určité zlepšení v herním projevu, za což jsme samozřejmě rádi. Supeři gratuluji a děkuji za výborné utkání. KAREL MIČULKA, teď už to půjde!!!
Střely ve 3. části: 8:6
Ukončení 3. části
00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
15 Domácí to zkouší v šesti.
11 Timeout
53 Ostrava vyvíjí tlak na polovině hostí.
44 Míček líta nahoru dolů.
17 Timeout
19 Kalousek z první trefuje pouze Antoniaziho hrudník.
23 Ostrava dostala hosty pod tlak a okupuje útočnou polovinu.
20 Buldoci vymysleli parádní kombinaci, která by i zasloužila gól, avšak provedení nebylo stoprocentní.
16 Hosté hrají v plném počtu.
28 Pum to zkusil po zemi od mantinelu, ale míjí bránu.
02 Bulldogs opět chvíli drželi míček a získali cenné sekundy oslabení.
16 Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva na 2 minuty za sekání
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 8:11
Ukončení 2. části
00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
09 Bulldogs ještě před pauzou opět navyšují.
11 Bulldogs odolali ostravskému nátlaku a míček si sebrali pro sebe. Teď uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
39 Míček nyní drží domácí a kombinují na polovině hostí, avšak Buldoci dobře brání a nedávají Ostravě ani milimetry na střelu.
51 Ostrava se opět ocitla pod tlakem na vlastní polovině.
31 Antoniazi neměl proti střele Vágnera sebemenší šanci a Bulldogs odskakují o 3 branky.
38 Ostrava se snaží něco vymyslet na útočné polovině, avšak hosté dobře brání.