1
2
3

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:8
branky: 17. Lukáš Pobořil, 44. Martin Tomek, 47. Jakub Onderka, 59. Jakub Onderka - 4. Vojtěch Gut, 15. Jeroným Škvařil, 33. Matyáš Ostrý, 39. Aleš Fanta, 43. Jakub Drga, 57. Patrik Synek, 58. Aleš Fanta, 60. Mikuláš Weinstein; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: David Hloušek 20 - Daniel Hampl 18; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:4
Komentář hostů Bouška Adam (Trenér): Diametrální rozdíl v přístupu oproti včerejšku a produktivita která se nám vyšplhala až k 33% zajistili to, že z víkendu vezeme domů alespoň 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Zbytečně kuskovaný zápas, který nám neposkytoval možnost dostat se v první třetině do optimálního nasazní. Individuální chyby nám dneska zapříčinily většinu branek, což je smutné. Ovšem od druhé třetiny jsme se dokázali dostat do tempa, diktovat hru, vytvářet si šance, ovšem naše efeketivita byla žalozstná (už po několikáté). My bychom dnes opět netrefili ani dvě stodoly vedle sebe. S takovou produktivitou by nezvítěžil vůbec nikdo. Soupeři gratuluji, děkuji za utkání a přeji mnoho štěstí do další utkání.
Střely ve 3. části: 12:12
Ukončení 3. části
00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
46 Ostrava to zkouší v šesti.
07 Timeout
29 Hraje se nahoru dolů.
43 Ostrava se stále snaží dát gól, ale kazí to špatné přihrávky a následné ztráty míčku.
48 Hra se na obou stranách začíná velmi přiostřovat.
13 Nyní probíhá boj o míček za bránou Hlouška.
19 Obrana Gullivers drží míček ve svém obranném pásmu a uklidňuje hru.
39 Domácí obléhají útočnou polovinu.
40 Murín perfektně z první, Hampl tak tak vyráží.
00 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva na 2 minuty za blokování florbalky
32 Hloušek parádně vychytal nebezpečnou střelu Ostrého.
38 Takzvaně nedáš, dostaneš.
24 Gullivers jsou v ráži a dostávají se do další šance, míček nakonec míjí bránu.
03 Onderka v dobré šanci, Hampl mu však nedal prostor.
01 Buly pro domácí.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 5:8
Ukončení 2. části
00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
20 Nečekaná bomba Tomka bohužel míjí bránu.
11 Rychlý protiútok domácích zastavuje Mitáš.
17 Pum střelil přímo do Hampla, pak přišla ještě dorážka Pobořila, ale také bez úspěchu.
19 Pobořil to napálil přímo do bloku.
12 Domácí se opět dostali pod tlak na vlastní polovině a musí bránít rozjetou kombinaci Gullivers.
12 Opět hezká kombinace ze strany domácích, druhé útočné trio Ostravy však nebylo schopno přemoct Hampla.
23 I Ostrava se dostala do dobré šance, avšak finální zakončení se nepodařilo a míček konči za mantinelem.
23 Gulluvers úřadují na útočné polovině.
16 Již od začátku třetiny se hraje nahoru dolů.
36 Onderka z první, míček se bohužel odráží od tyčky.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 5:7
Ukončení 1. části
00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
27 Mitáš to zkusil z poloviny, Hloušek byl však připraven.
18 Pobořil z otočky parádně zakončuje!
44 Krásná kombinace Drgy se Škvařilem nemohla skončit jinak než gólem.
59 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva na 2 minuty za sekání
04 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro Brno.
39 Ostrava už se dostala do tempa a kombinuje na polovině hostí.
54 Murín po nepovedené kličce zase odezvává míček Brnu.
38 Hraje se spíše na polovině domácích, Ostravě se nedaří dostat na útočnou polovinu, ani skoro dostat se k míčku.
44 Hloušek opět musel zasahovat, nyní však po střele Drgy svírá míček ve svých dlaních.
05 Skoro dvouminutový tlak se hostům podařilo zúročit a otevírají skóre.
43 Guliveři drží míček na útočné polovině a vyvíjí značný tlak.