1
2
3

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:3
branky: 14. Martin Svatoň, 24. Adam Zukal, 26. Richard Kalousek, 30. Adam Vágner, 39. Radim Švábík, 54. Adam Zukal, 60. Adam Zukal - 6. Mikuláš Weinstein, 49. Aleš Fanta, 51. Ondřej Soják; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Martin Koudelka 17 - Šimon Večeřák 23; po třetinách: 1:1, 4:0, 2:2
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes jsme mohli vidět krásné florbalové utkání, kde obě dvě družstva chtěli hrát florbal, a proto se přelévala hra nahoru a dolů. Mám velkou radost, že jsme si od samého začátku zápasu šli pro dnešní vítězství v brněnském DERBY! Mockrát děkuji hráčům za dnešní výkon, který byl podpořen maximálním nasazením, soustředěností a spoustu šancí na vstřelení branky. Děkuji soupeři za dnešní výkon, kdy chtěl hrát a také hrál až do konce utkání. Mockrát děkuji fanouškům za dnešní podporu a pekelné prostředí na domácí hale, které vytváří hráčům - to je důvod, proč to hrajeme! MAKÁME... nAVÉ BULLS :)
Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): Bohužel jsme dnes neměli celé tři pětice, což je pro takovýto zápas potřeba. Klobouk dolů před výkonem těch co hráli a jak zvládli celých 60 minut. Definitivně zápas rozhodla druhá třetina, ve které jsme inkasovali 4 goly jako přes kopírák. Soupeř si dnes šel pro vítězství a zaslouženě to tak i skončilo. Děkujeme za zápas a všem fanouškům za skvělou kulisu.
Střely ve 3. části: 9:9
Ukončení 3. části
58 Zukal zkoušel oblíbený trik zpoza brány "michigan", ale selhal.
12 Vágner poslal Zukala do samostatného úniku a ten ho dokázal využít. Buldoci zase odskakují na pohldnější výsledek a Vágner si připisuje hattrick asistencí.
32 Svozil vyslal parádní střelu na bránu hostí, ale domácí nedokázali míček do brány dostat ani z dorážky.
51 Nejdřív přišlo snížení a pro Gullivery to začalo vypadat lépe, ale teď budou čelit přesilovce domácích.
50 Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva na 2 minuty za sekání
50 Fanta vymetl na sportpointu pavučinu a snižuje na 5:2.
50 Valeš si teď pohrál s Holáskem jako s ocáskem. Holásek byl rád, že ví kde mu hlava stojí.
46 Kapitán hostí Adam Drga se teď sportovně přiznal, že se mičku dotknul před tím než spadl za mantinel, a proto budou rozhrávat domácí. Fair play ceníme a hlavně v derby. Klobouček.
02 Ještě před zahájením třetí třetiny bylo na ploše potřeba mop, neuchopil se ho ten nejšikovnější, ale úkol byl splněn a můžeme hrát.
01 Bule pro domácí.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 9:5
Ukončení 2. části
44 Koudelka a jeho monster save. Doufám že je v lize juniorů cena pro nejlepšího golmana.
30 Domácí před koncem zvyšují na rozdíl čtyř branek.
55 Weinstein teď chtěl dorážet míček který Koudelka vyrazil, u dorážky byl ale dřív opět golman domácích a dostal hokejkou do prstů. Weinstein bez omluvy odcházi na střídačku a Svatoň se mu směje.
22 Míček teď nebezpečně skákal před bránou domácích, Koudelka byl ale připraven a pro domácí všechno dobře dopadlo.
25 Timeout
26 Gulliveři si zajímvě vybírají svůj timeout už v druhé třetině, uvidíme co  vymyslí.
27 V druhé třetině zatím vidíme výborný výkon domácího celku, za to hostům začíná téct do bot.
45 Vágner si připisuje jeho třegtí kanadský bod utkání, ale první gól. Tentokrát je za černou práci odměněn gólem.
33 Mitáš trefuje břevno, nechybělo moc a snižoval.
01 Zukal vyzkoušel střelu backhandem, ale nevyšla mu.
39 Kalousek krásně přehodil Večeřáka a zvyšuje na 3:1.  Vágner si připisuje druhou asistenci a klasicky na hřišti plní tu černou práci.
51 Vágner zapressoval obránce hostí a získal míček, který předložil Zukalovi před prázdnou bránu a ten se nemýlil.
16 V druhé třetině nevidíme tolik šancí jako v první, ale florbal je pořád nahoru dolu.
04 Vaverčák s první šancí druhé třetiny, kdy si nádherně obhodil posledního obránce Gulliverů a šel sám na bránu, tu bohužel přestřelil.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 11:6
Ukončení 1. části
00 Skvělá podpora domácích fanoušku, kteří mají podle statistik nejlepší docházku na domácí zápasy z celé ligy.
50 Vaverčák posunul míček Svatoňovi za zády a ten srovnává. Zatím vidíme krásný florbal.
52 Švábík teď přestřelil prázdnou bránu. Musí se mu nechat, že nahrávka trochu skákala, ale nebylo to nic hrozného.
39 Neskutečným zákrokem se teď na druhé straně blískl i Večeřák, který vyčapal konečky prstů Mazáče.
31 Koudelka teď vytáhl krásný zákrok ze svého repertoáru a vymazal střelce.
33 Krásně zahraná standartní situace od hostí a weinstein dává první gól zápasu.
00 Hanzelka teď hezky proběhl po mantinelu celé hřistě a připravil šanci pro Radu, ten pouze do brankáře.