1
2
3

ACEMA Sparta Praha UNYP - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:4
branky: 1. Lukáš Mervart, 13. Vojtěch Krupička, 17. Robin Havlina, 20. Michael Petráň, 31. Radek Drba, 40. Matyáš Bláha, 51. Robin Havlina - 1. Patrik Synek, 16. Aleš Fanta, 30. Ondřej Soják, 58. Ondřej Soják; rozhodčí: Milan Baloun - Josef Monzer; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 25 - Šimon Večeřák 19; po třetinách: 4:2, 2:1, 1:1
Komentář hostů Bouška Adam (Trenér): Dnes zápas vyrovnaných týmů. Rozhodla produktivita. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář domácích Thompson Oliver-James (Trenér): Dnes jsme zahráli v úsporném režimu, což se mohlo a možná i mělo vymstít. Zítra musíme předvést daleko víc. Děkujeme za utkání.
Střely ve 3. části: 7:12
Ukončení 3. části
40 Utkání se dramazituje. Brno snížilo, zkouší hru v šesti.
36 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva na 2 minuty za sekání
59 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
48 Gulliveři si vypracovali nyní příležitost ke snížení skóre. Míček se odrazil k Ostrému, který se sám před brankou neprosadil. Výborný Šimáček jeho střelu zastavil.
20 Opět několik protiútoků na obě strany. hostující se naží nyní hodně o pressing, domácím se daří velmi efektivně procházet za Brněnské útočníky. Zároveň Brno využívá každou příležitost k protiútoků.
08 Sparta hraje hodně s míčkem, Gulliveři nestíhají ve svém obranném pásmu.
15 Hru nyní zdobí spousta protiútoků na obě strany.
35 Do obrovské příležitosti se nyní dostali hostující z protiútoku. Šimáček svým zákrokem opět chytá.
33 Gullivers se nyní dostali ke svému postupnému útoku, Sparta vyčkává na svůj moment pro zisk míčku.
02 Poprvé ve třetí třetině je hra méně aktivní. Sparta má postupný útok, Gulliveři Spartu nijak nenutí do hry.
48 Přesilovku zakončil domácí Petráň, který se trefil jenom do bloku svého soupeře. Gullivers poté šli hned do protiútoku. Šimáček akci svým zákrokem překazil.
03 Sparta hraje přesilovku velmi aktivně, míček je hodně v pohybu. Nenachází však žádnou výhodnou střeleckou příležitost.
24 Sparta si zahraje přesilovku, Weinstein fauloval sekáním zezadu.
50 Vyloučen hráč #3 Mikuláš Weinstein družstva na 2 minuty za sekání
01 Gulliveři opět zkouší pressing, Sparta si s ním skvěle poradila. Dvě rychlé přihrávky dostaly Drbu samotného před branku Gulliverů, Drba ale zkoušel ještě přihrát do prázdné spoluhráči. Akce neskončila střelou.
03 Sparta si vybojovala míček, poprvé ve třetině začínají postupný útok proti zataženější pětce Gulliverů.
28 Gulliveři nyní hrají více s míčkem, Sparta se kromě rychlého brejku nedostala k míčku.
05 Brno vstoupilo do třetí třetiny velmi aktivně, je vidět, že se chtějí porvat o vyrovnání zápasu.
Zahájení 3. části
00 Úvodní vhazování vyhrávají domácí, Brno hned vlítlo do pressingu a vypracovalo si první střeleckou příležitost ve třetí třetině.
Střely ve 2. části: 9:10
Ukončení 2. části
12 Tahle Petráňova střela byla už přesnější, ale Večeřák vyráží svojí hlavou.
19 Petráňova střela nebyla úplně z nejpřesnějších.
12 Vyloučen hráč #3 Mikuláš Weinstein družstva na 2 minuty za bránění ve hře
38 Petráň dostal loženku do prázdné branky, ale Večeřák ukázal proč je právě on brankářská jednička.
40 Kárník nám nádherně ukázal, co nedělat, když jste na posledním. Naběhnout do protihráče opravdu není dobrý nápad, pokud ovšem nemáte vsazeno na soupeře to je pak jiný příběh.
37 Rychlý únik v podání Drby zakončen chlapáckou chladnokrevnou střelou, která opravdu měla mezinárodní parametry.
58 Tak to bylo rychlý jak můj pohlavní styk. Soják to zatáhl od mantinelu a prostřelil nad nohu Šimáčka.
39 Krupička poslal střídat svého protihráče na svou střídačku a byl následně potrestán.
33 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
22 Soják tak dlouho váhal jestli rozehrát či střídat až rozhodčí přenechal rozehrávku Spartě.
10 Učebnicový fatál v podání Škvařila.
25 Šimáček je brankář z ocele a i přes sekání v klidu pokračuje v zápase.
19 Kos míchal míchal až domíchal do nohou Šimáčka.
18 Uvidíme nájezd na branku Sparty.
35 Brno vytáhlo zaňdoura a snaží se napadat.
51 Cígler netrefuje branku o pár čísel.
37 Rozsévač ubránil protiútok.
50 Brno změnilo taktiku na tzv. zaňdoura.
18 Bláha ztratil míček na polovině hřiště. Následný brejk uhasil jeho spoluhráč.
01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 10:7
Ukončení 1. části
55 K Petráňovi se nyní odrazil míček, ten ho velice rychle uklidil do sítě hostí.
34 Oba týmy se prezentují rozvážným postupným útokem.
25 Drga vybídnul Fantu, ten se podruhé za sebou z brejku neprosadil. Nezkrotil skákavou přihrávku od svého spoluhráče.
40 Fanta se podobnou střelou, jako v předchozím Synek prosadil. Gullivers vyrovnávají stav utkání.
25 Synek se nyní dostal v protiútoku ke střele, těsně minul branku.
44 Hra je mnohem klidnější, než na začátku první třetiny. Oba týmy hrají mnohem rozvážněji a zodpovědněji.
22 Krupička si nyní vypressoval pro sebe branku, Sparta se poprvé v utkání dostává do vedení.
27 Brno nyní zahrozilo efektivním protiútokem, střela na konci akce minula branku.
00 Domácí drží teď několik střídání za sebou míček, obrana Brna je oproti začátku zápasu mnohem více zatažená.
38 Drba nyní dostal příležitost od Blechy skórovat. Samostatný únik na brankáře Hostí nevyužil.
35 Mervart s Rozsévačem šli nyní 2na1, Mervart nechal míček za sebou.
28 Po jakékoliv chybě následuje vždy rychlý přechod do protiútoků. Obě strany jsou na tento styl hry velmi dobře připraveny.
19 Oba týmy se na začátku prezentují velmi aktivní hrou.