1
2
3

1. SC TEMPISH Vítkovice - Kanonýři Kladno 14:4
branky: 5. Filip Szemla, 9. Nikolas Vizváry, 11. David Slončík, 23. Nikolas Vizváry, 25. Filip Szemla, 25. Viktor Karásek, 38. Filip Novotný, 40. Jakub Galia, 40. David Slončík, 45. Kryštof Vašňovský, 54. Jakub Galia, 54. Filip Szemla, 60. Filip Novotný, 60. Jakub Galia - 14. Šimon Procházka, 36. Šimon Procházka, 36. Hynek Špaček, 57. Matěj Čika; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Galia 15 - Lukáš Hekl 20, Jakub Janoušek 12; po třetinách: 3:1, 6:2, 5:1
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Zápas ve stěží tréninkovém tempu, ve kterém jsme vytvořili tolik neproměněných gólových situací, že se z toho chce brečet. npřestože šlo o hodně jednostrannou partii, čelili jsme dvěma soupeřům, jedni v bílých dresech a druzí v modrých, bohužel v takovýchto herních podmínkách nezvládáme držet koncetraci a hru si sami dost komplikujeme nepřipraveným řešením statických situací.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Strašidelný výsledek. Bohužel jsme museli do Ostravy v deseti. S teplotama a zraněníma. Proto se v tom nechci šťourat. Kluci odehráli na co měli. Nevykašlali se na to. Děkujeme za zápas.
Střely ve 3. části: 14:4
Ukončení 3. části
11 Vítkovice se usídlily na útočné polovině. Z pěkné kombinace na jeden dotek se prosazuje Novotný.
20 Střelu Čika od mantinelu Galia chytá.
05 Domácí ve třetí třetině dominují a hostí nepouští do žádných brejkových situací.
50 Vítkovice v brejkové situaci 4 na 1. Szemla až na druhý pokus uklidil míček do prázdné brány.
54 Vizváry prověřil Janouška, ten jeho pokus bez problému vyráží.
52 Vizváry trefuje tyč!
08 Peterek našel Slončíka, který nedokázal balónek nasměrovat do prázdné brány.
05 Janoušek vyráží míček z brankové čáry na poslední chvíli!
10 Vítkovice se hned na úvod nedokázali prosadit ze třech krásných střeleckých pokusech.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 15:8
Ukončení 2. části
18 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Janoušek družstva
18 Hosté mění gólmana. V bráně hostí nyní Janoušek.
20 Pěkný střelecký pokus Slončíka po zemi k levé tyči Hekl na poslední chvíli chytá.
23 Hosté v plném počtu.
23 Vyloučen hráč #82 Dominik Horák družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
10 Kladno ohrožuje Vítkovice pouze z brejkových situací, které domácí zatím úspěšně brání.
50 Vítkovice se snaží kombinací dostat ke střele, neúspěšně.
30 Kladno si vypracovalo další slibnou šanci. Míček skončil mimo hřiště.
15 Horák se dostal ke střele, Galiu však nepřekonal.
01 Buly pro Vítkovice.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 17:7
Ukončení 1. části
21 Vinárek ve třech pokusech sám před Heklem, ve všech neúspěšný.
36 Szemla běžel úplně sám na Hekla, beckendovou kličku však nedokončil a míček zůstal za bránou hostů.
10 Hosté se ihned usadili na polovině domácích, ke střele to nevedlo.
55 Vyloučen hráč #31 Kryštof Vašňovský družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
31 Šmerda netrefuje prázdnou bránu. Další střelu umisťuje rovnou mimo hřiště.
01 Po chybě v rozehrávce domácích se prosazuje Procházka.
17 Čermák nastřeluje tyč!
05 Hosté se po delším čase dostali na útočnou polovinu, následně však přišla ztráta míčku. Z postupného útoku Hekla prověřil Peterek, neúspěšně.
25 Vítkovice získávají míček z "pressu", následná střela  Novotného Hekl bez problému chytá.
53 Domácí z "brejkové" situace nedokázali ani ve třech pokusech vstřelit gól Heklovi.
11 Hosté se usídlili na polovině domácích, k žádné střelecké šanci to však nevedlo.