1
2
3

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Panthers Praha 3:8
branky: 30. Jan Punčochář, 32. Marek Zabral, 56. Karel Mičulka - 8. Marek Urban, 9. Matyáš Hradecký, 17. Marek Urban, 53. Ryan Ian Rolan, 55. Matyáš Uher, 57. David Beneš, 57. Antonín Ježek, 60. Marek Urban; rozhodčí: Pavel Hála - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 20 - Julius Šabler 14; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:5
Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): Dneska od začátku koncentrovaný a týmový výkon od všech počínaje lavičkou, což je strašně důležité. Klíčová byla první třetina, s polštářem se zkrátka hraje lépe. Pokračujeme v nastaveném cílu přivést domů 6 bodů. nPS: Zdravíme Pavla Skazka, už jsi dlouho nemluvil!
Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Juniorská soutěž, porazíme prvního, prohrajeme s posledním. Dneska od nás katastrofální výkon. Soupeř byl jednoznačně lepší. Gratulujeme. Zítra budeme na ČPP opět my.
Střely ve 3. části: 4:12
Ukončení 3. části
22 Ostrava stále v šesti ale soupeřův brankář je nekompromisní.
46 Ostrava v šesti bez brankáře.
00 Úníky Prahy jsou opravdu nebezpečné.
47 Praha odskakuje o další branku.
18 Ostrava vidí světlo na konci tunelu a stále se nevzdává. Šance tam stále jsou.
51 Pum  střílí dělovku do bloku.
39 Praha stále na míčku. Ostrava nedostává moc šancí.
44 Ostrava s úderem na polovině hostů.
29 Praha se dokázala uvolnit na skvělou příležitost ale chybělo tomu zakončení.
33 Rozdíl je minimální a jde to poznat, když hráči chodí pro každý míček na 100%
30 Hosté na nic nečekají a hned střílí.
01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere opět Praha.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 9:5
Ukončení 2. části
30 Hraje se jako na horské dráze, jelikož celky si míček předávají jak horkou bramboru.
36 Po 8 minutách je stav stále 0:3 a hra nevypadá, že by se měla někam pohnout.
59 Onderka na sekundu se přepl na tenis mood a odpálil míček vysoko nad pasem.
00 Pobořil prodal brankovou šanci.
30 Žalud střílí do bloku Prahy.
01 Ostravě nelepí míček na hokejce.
01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere opět Praha.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 4:11
Ukončení 1. části
14 Praha čeká na soupeřovu akci.
55 Tomek střílí ale chyběly mu milimetry.
45 Pum, Pobořil a Punčochář na hřisti nepouští soupeře do žádných šancí.
04 Ostrava se na polovině Prahy snaží dostat do střely.
16 ,,V jednoduchosti je krása´´ platí pro hráče Panthers Praha a i přes tlak Ostravy vedou o dvě branky.
38 Praha dorážkou po střele otevírá zápas.