• 59 58:51
    5:20
    (Trojáček)

SK Meťák České Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:20
branky: 3. Filip Pírka, 9. Tomáš Bezpalec, 11. Martin Smudek, 22. Martin Smudek, 46. Martin Smudek - 6. Petr Heřmánek, 18. Adam Dvořák, 20. Adam Dvořák, 21. Adam Dvořák, 27. Daniel Dolejš, 28. Petr Dvořák, 30. Adam Dvořák, 32. Patrik Novotný, 32. Matěj Duba, 33. Daniel Dolejš, 36. Jakub Trojáček, 41. Daniel Dolejš, 42. Patrik Novotný, 43. Jakub Trojáček, 52. Filip Prokop, 54. Petr Dvořák, 55. Jakub Trojáček, 57. Matěj Duba, 58. Eduard Chalupa, 59. Petr Heřmánek; rozhodčí: Jan Dušek - Jan Lukáč; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 27; zásahy brankářů: Jiří Šoupa 19 - Adam Hejný 25; po třetinách: 3:3, 1:8, 1:9
60:00 Komentář hostů Plocha Zdeněk (Vedoucí): I když to dnes od začátku drhlo a náš výkon nebyl tak koncentrovaný, nakonec jsme získali další vítězství. Děkuji klukům, zejména za bojovnost v druhé polovině zápasu.
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Dnešní zápas se výsledkově zlomil ve druhé třetině, v té třetí již se hráči nedokázali lépe namotivovat.
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
58:51 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #37 Jakub Trojáček (5:20)
57:27 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:19
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Eduard Chalupa, asistoval #19 Filip Baťala (5:19)
56:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:18
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba bez asistence (5:18)
54:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:17)
53:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (5:16)
51:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop, asistoval #72 Matěj Kolín (5:15)
45:56 Vyloučen hráč #72 Matěj Kolín družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
45:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:14
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #47 Jan Tomaško (5:14)
43:29 Vyloučen hráč #66 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:14
41:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:13
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (4:13)
40:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (4:12)
40:00 Střely ve 2. části: 12:18
35:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:11
35:05 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
32:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #37 Jakub Trojáček (4:10)
31:47 Timeout SK Meťák České Budějovice
31:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #6 Filip Prokop (4:9)
31:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #5 Daniel Dolejš (4:8)
31:02 Bezkonkurenční akce od Milevska.
29:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #6 Filip Prokop (4:7)
27:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:6
26:45 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
26:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #66 Eduard Chalupa (4:5)
25:35 Meťák čítá další šance a střely, ale bez změny výsledku.
23:07 Divákům se omlouváme za potíže s časomírou, snažíme se to vyřešit, ale problém je v místní technice.
22:55 Hra je čím dál tím tvrdší na obou stranách.
21:28 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (4:4)
20:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák z trestného střílení (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák bez asistence (3:3)
19:40 Dvořák si sám bez problémů prokličkoval celé hřiště a zakončuje ke vzdálenější tyči.
17:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:2)
16:43 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
14:30 Hráč z Milevska s číslem 10 vytvořil krásnou šanci na gól, ovšem bez zakončení.
13:39 Tato přesilovka čítá spoustu přesných kombinací, bohužel bez gólu.
11:43 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:17 Milevsko provádí krásné akce, ale Šoupa všechno odrazil.
10:15 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #83 Filip Pírka (3:1)
10:15 Krásná akce trojice Bezpalec, Smudek a Pírka zakončená gólem.
09:46 Hoši z Milevska nedají soupeři míček zadarmo. Na tělo jsou velmi důrazní.
08:44 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #91 Jiří Šoupa (2:1)
08:44 Krásný výhoz Šoupy zakončený brankou od Bezpalce.
07:54 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
06:25 Krásná přihrávka od Bezpalce Pírkovi, ale neproměnil.
05:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
02:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #47 Jan Tomaško (1:0)