• 58 57:32
    5:11
    (Olexa)

SK Meťák České Budějovice - FD Teplice 5:11
branky: 5. Martin Smudek, 7. Václav Schneider, 13. Martin Smudek, 15. David Tomeš, 22. Martin Smudek - 7. Vojtěch Bratschaedl, 7. Matyáš Drobný, 13. Lukáš Mucha, 19. Lukáš Mucha, 19. Daniel Kocaj, 31. Jan Veselý, 31. Samuel Olexa, 34. Lukáš Mucha, 42. Bilguun Ariunbuyan, 43. Tobiáš Tychler, 58. Bilguun Ariunbuyan; rozhodčí: David Staněk - Jan Korábek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 15 - Daniel Kratochvíl 23; po třetinách: 4:5, 1:3, 0:3
60:00 Komentář domácích Pírka Filip (Trenér): Stále se opakující chyby nás neskutečně sráží. Musíme zapracovat na obranné nčinnosti. Děkuji soupeři  za zápas.
60:00 Komentář hostů Mühlfait Martin (Trenér): Druhý zápas našeho jihočeského turné jsme začali mnohem lépe než včera, nicméně soupeř byl v proměňování šancí více efektivní než my. Po několika hřejivých a vlídných slovech v kabině po první třetině se naše hra ještě více zlepšila  a zbytek zápasu už jsme měli pod kontrolou. Díky soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
57:32 GÓL FD Teplice! 5:11
Branku družstva FD Teplice vstřelil #83 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #77 Samuel Olexa (5:11)
51:48 Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
46:19 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:51 GÓL FD Teplice! 5:10
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #83 Bilguun Ariunbuyan (5:10)
41:18 GÓL FD Teplice! 5:9
Branku družstva FD Teplice vstřelil #83 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #24 Lukáš Mucha (5:9)
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
37:48 Vyloučen hráč #54 Štěpán Taubr družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
33:34 GÓL FD Teplice! 5:8
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #7 Daniel Kocaj (5:8)
30:47 GÓL FD Teplice! 5:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #24 Lukáš Mucha (5:7)
30:37 GÓL FD Teplice! 5:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #94 Jan Veselý, asistoval #73 Matyáš Drobný (5:6)
21:52 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (5:5)
20:00 Střely v 1. části: 13:10
18:53 GÓL FD Teplice! 4:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Daniel Kocaj, asistoval #24 Lukáš Mucha (4:5)
18:34 GÓL FD Teplice! 4:4
14:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 David Tomeš, asistoval #35 Martin Kořenský (4:3)
12:24 GÓL FD Teplice! 3:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (3:3)
12:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #47 Jan Tomaško (3:2)
11:10 Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Václav Schneider, asistoval #35 Martin Kořenský (2:2)
06:25 GÓL FD Teplice! 1:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #7 Daniel Kocaj (1:2)
06:17 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #24 Lukáš Mucha (1:1)
04:01 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0