• 60 59:58
    4
    Petr KUKLA

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Liberec 4:12
branky: 7. Michal Fuchs, 31. Jakub Šedivý, 60. Michal Fuchs, 60. Tobiáš Franc - 8. Tomáš Urban, 14. Matěj Stránský, 21. Lukáš Dolejš, 23. Petr Kukla, 24. Ondřej Čumpelík, 30. Tomáš Urban, 32. Ondřej Cejnar, 41. Ondřej Cejnar, 41. Tomáš Urban, 49. Bartoloměj Smolka, 54. Lukáš Dolejš, 58. Jakub Horník; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 2:3 + Petr Kukla 4; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Patrik Urban 28 - Matyáš Devátý 25; po třetinách: 1:2, 1:5, 2:5
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Čím víc jsme dneska útočili, tím víc jsme dostávali gólů. Soupeř nás trestal ze skvělého transitionu. Škoda, že jsme zápas s kvalitním soupeřem nepodpořili lepším výkonem. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Klucho Matěj (Trenér): Kromě prvních dvou minut jsme odehráli velmi vyspělé utkání. Dnes jsme byli opravdu silní na míčku a oproti včerejšku určitě produktivnější. Jsme rádi, že jsme včerejší lekci dostali a poučili se z ní. Díky všem za utkání
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #79 David Biněda (4:12)
59:58 Vyloučen hráč #34 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2+2 minuty za sekání
59:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #79 David Biněda (3:12)
57:45 GÓL FBC Liberec! 2:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (2:12)
53:07 GÓL FBC Liberec! 2:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #2 Matěj Hájek (2:11)
52:38 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #45 Michal Fuchs.
52:31 Hosté jsou v plném počtu.
50:31 Vyloučen hráč #34 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:28 Pohledná akce Plzně.
48:03 GÓL FBC Liberec! 2:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #6 Ondřej Faltus (2:10)
46:19 Čumpelík pálí do tyčky.
43:18 Stránský tentokrát ani na dvakrát nepřekonal Urbana.
40:36 GÓL FBC Liberec! 2:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban bez asistence (2:9)
40:29 Urban se s tím nepáral a prostřelil vše co stálo před ním.
40:13 GÓL FBC Liberec! 2:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #23 Adam Stýblo (2:8)
40:13 I začátek třetí třetiny se lépe vydařil hostům. Stýblo perfektně našel Cejnara a ten zakončuje do poodkryté branky.
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
39:11 Domácí jsou v plném počtu.
38:11 Hosté jsou v plném počtu, domácí stále ve třech.
37:58 Franc sám před Devátým, ten ale míček chytá.
37:11 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
37:11 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
37:11 Počet hráčů na hřišti nám prořídl. V odloženém vyloučení se domácí dopustili dalšího zákroku a tak na trestnou usedli dva domácí hráči.
36:17 Vyloučen hráč #6 Ondřej Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
36:17 Opět příliš mnoho libereckých na hřišti, dokáží tentokrát domácí využít početní výhodu ?
33:12 Tykal svou střelou rozcinkal levou tyčku.
31:49 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #69 Jakub Horník (2:7)
31:49 Horník našel Cejnara a ten nedal Urbanovi šanci.
31:16 Hájek se snažil překonat Urbana, ten ale tentokát pozorný.
30:53 Biněda přestřeluje Devátého branku.
30:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #78 Matěj Rapp (2:6)
30:04 Šedivý usměril Rappovo střelu do branky.
29:21 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #28 Matěj Stránský (1:6)
28:07 Cejnar v úniku trefuje Urbana v brance Plzně pouze do břicha.
27:14 Urbanovi střela nesedla a tak Liberec pro tentokrát nijak více neohrozil branku domácích.
26:25 Hosté jsou v plném počtu.
26:03 Šedivý střílí ze středu po nahrávce od Bendy, ale Devátý se stihnul přesunout a tuto střelu pokrýt.
25:10 Rapp zkoušel míček procpat okolo tyčky, ale liberečtí mu to nedovolili.
24:47 Benda pálil od pravého manetinelu pouze do bráního hráče.
24:26 Vyloučen hráč #69 Jakub Horník družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
23:19 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #29 Tomáš Urban (1:5)
23:19 Dslší tlak před plzenkou brankou, ve kterém se dokázal hostující tým lépe zorinetovat a zužitkovat ho ve svůj prospěch a odskakujá tak na na rozdíl 4 branek.
22:25 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Petr Kukla, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (1:4)
22:25 Smolka neměl problém překonat ležícího Urbana.
20:31 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #9 Matyáš Devátý (1:3)
20:31 Rychlý vstup do třetiny se povedl hostujícímu týmu.
20:00 Střely v 1. části: 6:16
19:58 Poslední vteřiny první třetiny přinesly ještě nebezpečnou střelu Liberce.
16:05 Kuklova přihrávka nedošla až Čumpelíkovi stojícímu před brankou domácích a na míčku jsou opět slavisté.
14:31 Michal Fuchs vyzkoušel pozornost Devátého.
13:30 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #29 Tomáš Urban (1:2)
12:56 Na druhé straně Faltus přestřeluje plzeňskou branku.
12:39 Francova střela zblokována mimo hřiště.
10:44 Balý před Devátým, ale míček mu sjel z florbalky a skončil v rohu.
07:17 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #71 Lukáš Dolejš (1:1)
07:17 A je vyrovnáno, Dolejš našel Urbana a ten nekompromisně zakončuje.
06:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (1:0)
06:29 Fuchs Michal zachytil míček na polovině hřiště a poslal ho k tyčce.
02:29 Sluka se neúspěšně snažil prostřelit blok z nohou domácích.
00:15 První střelu zápasu si připsal Fuchs Michal, ale jeho pokus vytěsnil ramenem mimo branku Devátý.