• 58 57:08
    14:6
    (Stránský)

FBC Liberec - Florbal Chomutov 14:6
branky: 1. Ondřej Čumpelík, 5. Bartoloměj Smolka, 7. Ondřej Cejnar, 9. Petr Zeman, 13. Matěj Stránský, 18. Bartoloměj Smolka, 24. Bartoloměj Smolka, 27. Ondřej Cejnar, 37. Bartoloměj Smolka, 42. Ondřej Čumpelík, 52. Ondřej Cejnar, 56. Petr Zeman, 57. Jakub Horník, 58. Ondřej Čumpelík - 5. Marek Pleskač, 17. Adam Manas, 20. Tomáš Hennrich, 40. Tomáš Podubecký, 45. Marek Pleskač, 50. Martin Šulaj; rozhodčí: Marek Pohunek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 17 - Jan Leština 22; po třetinách: 6:3, 3:1, 5:2
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Z naší strany dnes slabý výkon. Až příliš mnoho chyb, které soupeř potrestal a zcela zaslouženě dnes vyhrál. Těžko pomýšlet na vítězství, pokud inkasujeme tolik branek. Do zítřka a a dalších zápasů musíme jít mnohem koncentrovaněji. Díky soupeři a divákům za utkání.
60:00 Komentář domácích Klucho Matěj (Trenér): Dnes jsme byli produktivní a díky tomu to možná vypadá na snadný zápas, nicméně nedostali jsme to úplně zadarmo. Fungovala nám hra v oslabení, z toho máme radost. Chomutov nás dnes přehrál v pressu a ve hře pod pressem, tam je stále prostor ke zlepšení, zejména být chytřejší.
60:00 Střely celkem: Liberec - 36 , Chomutov - 23
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Jakub Horník , Chomutov - Marek Pleskač
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:03 Začala probíhat poslední minuta dnešního zápasu.
57:08 GÓL FBC Liberec! 14:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #28 Matěj Stránský (14:6)
56:46 GÓL FBC Liberec! 13:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #23 Adam Stýblo (13:6)
56:46 Správně nastavená čepel Čumpelíka.
56:30 Začala krátká přesilová hra Liberce.
55:49 GÓL FBC Liberec! 12:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman bez asistence (12:6)
55:49 Střela pod břevno.
55:09 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
55:09 Síly na hřišti se srovnají.
54:26 Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:26 Další vyloouční pro Liberec.
52:27 Vyloučen hráč #42 Jakub Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
52:26 Akci přerušil Stránský a hosté si zahrají další přesilovu hru.
51:50 Odložené vyloučení, výhoda pro Chomutov.
51:29 GÓL FBC Liberec! 11:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #23 Adam Stýblo (11:6)
51:29 Další branku přidávává Cejnar.
49:55 GÓL Florbal Chomutov! 10:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #42 Filip Nevšímal (10:6)
49:55 Šulaj trefuje odkrytou bránu.
47:47 Leština vyrazil střelu Stýbla.
46:53 Timeout FBC Liberec
45:00 Dnešní zápas navštívilo 40 diváků.
44:09 GÓL Florbal Chomutov! 10:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #6 Martin Šnobr (10:5)
41:02 GÓL FBC Liberec! 10:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #42 Jakub Smutný (10:4)
41:02 Liberec přidal branku v oslabení, trefil se Čumpelík.
40:16 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
40:16 Na začátku třetí třetiny mají hosté možnost snížit.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:26 GÓL Florbal Chomutov! 9:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #91 Matěj Dolejší (9:4)
39:26 Podubecký tahem trefuje zadní část brány.
39:10 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:23 GÓL FBC Liberec! 9:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #69 Jakub Horník (9:3)
36:23 Ťukec do prázdné brány.
34:14 Liberec svoji přesilovou hru nedokázal využít.
32:09 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:57 Chomutov nevyužívá přesilovou hru.
30:40 Manas opět střílí, tentokrát vyráží domáící brankář.
30:25 Manas nastřeluje tyč.
29:57 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
29:57 Přesilovou hru si zkusí i Chomutov.
26:00 GÓL FBC Liberec! 8:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #69 Jakub Horník (8:3)
26:00 Branka ze standardní situace v těsné blízkosti brány.
25:59 Malá potička na brankovišti mezi Smolkou a Leštinou.
23:55 GÓL FBC Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #59 Ondřej Cejnar (7:3)
23:55 Zpoza brány před bránu kde stál Smolka a ten dává třetí branku v dnešním zápase.
20:50 Malý překazil akci Chomutova.
20:05 Druhá třetina a na míčku začína Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:51 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #21 Martin Šulaj (6:3)
19:51 Brankou z půlky se prosazuje Hennrich.
19:05 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
17:34 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #23 Adam Stýblo (6:2)
17:34 Máme tu další branku z dorážky, tentokrát Smolka dorazil střelu Stýbla.
16:27 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #45 Hubert Hais (5:2)
16:27 Devátý dostává gól pod ruku.
14:25 Pěkná souhra liberecké pětky, gólu chyběly opravdu milimetry.
14:05 Chomutov dokázal přežít oslabení.
14:02 Vyloučen hráč #41 Marek Pleskač družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
13:25 Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
12:55 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #34 Petr Kukla (5:1)
11:00 Pěkný zákrok hostujícího brankáře.
08:59 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #2 Matěj Hájek (4:1)
08:59 Zeman stál ve správný čas na správném místě, dorazil střelu Hájka a navyšuje brankový rozdíl.
06:42 GÓL FBC Liberec! 3:1
06:42 Nahrávka z rohu přímo na střed kde stál Cejnar, který míček umisťuje pod břevno.
04:53 GÓL FBC Liberec! 2:1
04:53 I Smolka vstřelil svoji branku z dorážky po střele Horníka.
04:36 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač bez asistence (1:1)
04:36 Pelskač z dorážky do prázdné brány.
03:40 Hra rozkouzkovaná díky malým faulům a nepřesností.
00:52 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #29 Tomáš Urban (1:0)
00:52 Čumpelík to vzal na sebe a otevírá dnešní skóre.
00:05 Úvodní bule za námi, na míčku Liberec.