• 60 59:43
    2:11
    (Šedivý)

FD Teplice - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:11
branky: 18. Ondřej Rejcha, 19. Lukáš Mucha - 12. Michal Fuchs, 14. Jakub Šedivý, 18. Filip Cipra, 27. Matěj Rapp, 32. Tobiáš Franc, 32. Matěj Rapp, 40. Matěj Švácha, 44. Matěj Švácha, 46. Michal Fuchs, 55. Matěj Švácha, 60. Matěj Švácha; rozhodčí: Petr Neumaier - David Scholz; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 140; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 36 - Patrik Urban 10; po třetinách: 2:3, 0:4, 0:4
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): První třetina z naší strany velmi nekoncentrovaná, od druhé už jsme předvedli velmi kvalitní výkon a postupně navyšovali náskok. Děkujeme soupeři, pořadatelům a velmi sympatické divácké kulise.
60:00 Komentář domácích Mühlfait Martin (Vedoucí): Dnes jsme se sami dostávali pod tlak tím, že sme nebyli schopni udržet delší dobu balonek nejen v útočném pásmu, ale udržet ho vůbec. Soupeř zaslouženě zvítězil a my se z toho doufám do příště poučíme. nDěkujeme soupeři i divákům
60:00 Střely ve 3. části: 4:16
59:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #67 Jakub Šedivý (2:11)
57:40 Vyloučen hráč #11 Jiří Říha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
57:03 Na straně hostů Olexa bojoval tvrdě o míček, bohužel ho ale nevybojoval
54:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (2:10)
51:25 Fuchs ztrácí balónek, ale hned si ho získává zpět
48:00 Plzenští hráči se snaží dorazit do brány, ale zatím bez úspěchu
45:56 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (2:9)
45:03 Olexova střela končí nad bránou
44:41 1. pětina 3. třetiny je zatím ne příliš zajímavá
43:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:8
43:12 Krásná střela Olexy, ale brankář chytá
40:00 Střely ve 2. části: 3:17
39:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (2:7)
36:48 Domácí teď s klidem ubránili přesilovou hru hostů
34:37 Vyloučen hráč #4 Štěpán Hájek družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:11 Kratochvílova brána cinká o sto šest
33:32 Plzeňský útočník rozezvonil Kratochvílovu tyč
31:57 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #47 Matěj Švácha (2:6)
31:38 Mucha s Kocajem se dostávají před bránu, ale skončilo to sešláplým míčkem
31:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #79 David Biněda (2:5)
31:05 Fantastický zákrok Kratochvíla
29:57 Plzeňký zámek narušilo duo Mucha a Kocaj, jejich pokus však gólem neskončil
28:58 Plzeň zamkla Teplické hráče na jejich polovině
26:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:4
25:54 Vyloučen hráč #19 Jan Liška družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
22:38 Domácí se snaží dostat přes obranu hostů, ale neúspěšně
20:00 Střely v 1. části: 5:14
19:14 Po gólu Muchy hra nabírá na obrátkách
18:36 GÓL FD Teplice! 2:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #83 Bilguun Ariunbuyan (2:3)
18:09 Domácí se snaží vyrovnat skóre, ale střela šla jen do tyčky
17:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #97 Tobiáš Franc (1:3)
17:05 GÓL FD Teplice! 1:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Ondřej Rejcha, asistoval #18 Matěj Josef Kopřiva (1:2)
14:47 Franc se snaží dostat před bránu, ale Olexa kryje
13:46 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #78 Matěj Rapp (0:2)
13:16 Skvělý protiútok hostů, který končí nad bránou
11:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #36 Marek Fuchs (0:1)
11:08 Skvělá akce hostů, která končí brankou
10:26 Hezká kombinace domácích hráčů, ale do brány se nedostávají
09:11 Fuchs střílí, ale domácí brankář zatím skvěle vychytává
08:03 Kocaj blokuje pěknou střelu hostů
06:27 Biněda střílí, ale Kratochvíl vyráží
03:06 Kratochvíl hází míček na Muchu, ten si ho zpracovává a střílí na bránu, brankář ale chytá
02:03 První střela hostů skončila v rukou domácího brankáře
01:52 Teplice se snaží dostat do brány Plzně, ale vše je zatím překaženo
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.