8:7
    Jan DOBOSZ
    (Vondruška)

Florbal Ústí - FbC Plzeň 8:7
branky: 21. Marek Chroustovský, 22. Marek Kadlec, 46. Tadeáš Weber, 49. Jan Samuel Polák, 51. Jan Dobosz, 52. Jan Vondruška, 58. Matěj Macák, 59. Jan Dobosz - 14. Jan Šik, 20. Matěj Sobek, 30. Vojtěch Mrvík, 34. Matěj Sobek, 37. Adam Žežula, 38. Matěj Sobek, 54. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 19 - Filip Beran 31; po třetinách: 0:2, 2:4, 6:1
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes jsme měli výborný vstup do utkání, kdy jsme první minuty utkání byli lepší, ale po našem vyloučení převzal soupeř iniciativu a byl naopak lepším týmem. Druhá třetina byla jako přes kopírák, kdy jsme začali výborně a postupně začali prohrávat osobní souboje a soupeř potrestal snad každou naší chybu a napadalo mu to tam. Třetí třetina z naší strany byla naprosto fantastická, kdy jsme jasně dominovali a chtěli utkání zvrátit v náš prospěch. Od všech hráčů bylo vidět, jako moc chtějí utkání otočit. Takto bychom měli hrát každé utkání a ne jen poslední třetinu dnešního utkání, ale rozhodně musím všechny pochválit za předvedený výkon. Děkuji sopueří za utkání a dále našim divákům, kteří vytvořili skvělu atmosféru.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Zápas nekončí po 40, ale 60 minutách.Bohužel.Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 19:6
60:00 Ústí se nakonec podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce!
59:24 Zápas je opět vyhrocený, Plzeň opravdu chce vyhrát
58:45 GÓL Florbal Ústí! 8:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #33 Jan Vondruška (8:7)
58:45 Ústí se poprvé za zápas dostává do vedení
57:46 GÓL Florbal Ústí! 7:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #50 Jan Tůma (7:7)
53:35 GÓL FbC Plzeň! 6:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #64 Jiří Levý (6:7)
51:56 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #48 Marek Chroustovský (6:6)
51:56 Máme vyrovnáno! Fanoušci jsou nadšení a atmosféra v celé hale se vylepšila
51:34 Hra už je opravdu vyhrocená
50:43 GÓL Florbal Ústí! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #48 Marek Chroustovský (5:6)
50:43 A máme tady další ústecký gól! Stav utkání je již pouze o jednu branku
50:00 Ústí se urputně snaží dotáhnout brankový rozdíl, ale většina jejich střel jde pouze do bloků plzeňských
48:30 Ústí se pomalu ale jistě dotahuje na Plzeň, nebudeme ale dělat ukvapené závěry, hra ještě zcela není u konce
48:29 Timeout FbC Plzeň
48:29 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #15 Theodor Huber (4:6)
48:08 Dobosz vystřelil pouze do banneru za bránou
47:31 Beran dnes předvádí neskutečné zákroky
47:00 Hosté v plném počtu
46:42 Huberovi bohužel sjela střela
45:44 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (3:6)
45:28 Vondruška pálí pouze do Berana
45:00 Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
45:00 Plzeň bude hrát ve třech, třeba se Ústí podaří dát gól
44:07 Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
43:21 Šik se napřáhl na backhandovou střelu, ale byl zblokován dvěma ústeckými hráči z čehož vyplynula standartní situace pro domácí
42:17 Další Hrabánkovu střelu Beran opět vyráží
41:26 Atmosféra v hale je opravdu napjatá, oba týmy se radují z každého dobrého bloku či rozehrávky
40:53 Chroustovský mířil přímo do šibenice, ale Beran míček vyráží
40:01 Buly i do třetice pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
38:33 Weber opravdu zachránil svůj tým tím, že odpálil míček, který letěl přímo do prázdné brány
37:51 GÓL FbC Plzeň! 2:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek bez asistence (2:6)
37:51 Plzeň po minutě přidává šestou branku na své konto
37:18 Huber si na standartce přihrával s Matějkou a pak vystřelil směrem na plzeňskou branku, bohužel ale opět o kousek minul
36:54 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #92 Adam Žežula, asistoval #88 Jan Baštýn (2:5)
35:54 Hruštinec se pokusil backhandem z půlky vystřelit, ale branku o pár centimetrů minul
34:44 Chroustovský si nájezd skvěle rozjel, ale bohužel trefil jenom tyčku
34:14 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #48 Marek Chroustovský.
33:21 GÓL FbC Plzeň! 2:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #98 Lukáš Joachimsthaler (2:4)
33:05 Ústí se snaží dát gól, ale zatím neúspěšně
30:15 Pražák i v sedě předvádí neskutečné zákroky
29:24 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #12 David Janovský (2:3)
29:24 Pražák bohužel nezaregistroval že se míček dostal za brankovou čáru, vzal ho okamžitě do ruky, ale rozhodčí už pískali gól
28:26 Hrabánek promáchl skvělou šanci po přihrávce zpoza brány od Hruštince
27:19 Šik nebezpečnou střelou ohrozil ústeckou branku, ale naštěstí pro domácí byla jeho střela zblokována Vrzalou
25:55 Hrabánek je dnes ve střelecké náladě, tohle byla jeho nejmíň šestá střela na branku
25:11 Pražák se opět předvedl skvělým zákrokem, který zachránil Ústí od další inkasované branky
24:32 Rozhodčí zvedal ruku na signalizaci faulu od Dobosze, ale nakonec se trest nekoná
23:33 Pražák skvěle chytá další nebezpečnou střelu
22:20 Huber uklouzl v předbrankovém prostoru a perfektně tím zblokoval další střelu hostí
21:35 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:2)
21:35 Další ústeckou branku přidává Kadlec po minutě od prvního gólu
20:21 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský bez asistence (1:2)
20:21 A máme tady i první domácí branku! O tu se postaral Chroustovský krásnou střelou z výtoče přímo pod ruku Berana
20:01 Buly opět pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:49 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #49 Štěpán Kaas (0:2)
18:47 Hra se za posledních 20 sekund přelévala z jedné strany na druhou rychlostí blesku
18:43 Skvělé zákroky dnes předvádí i Pražák
18:10 Kadlec florbalkou zablokoval Mrvíkovu střelu
16:48 Vzrala zblokoval nebezpečnou přihrávku před domácí bránu
15:36 Hrabánkovi se téměř podařilo míček dostat za Berana, ale ten míček na poslední chvíli zasedl
14:35 Nebezpečná střela po zemi od Vyčíchla, která jen kousek prošla okolo Pražákovy brány
13:53 Domácí se pokouší neustále střílet, ale Beran je dnes ve formě
13:29 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #17 Jan Šik, asistoval #67 Robin Papírník (0:1)
12:13 Vondruška zády zblokoval nebezpečnou střelu hostí
10:52 Sobek vystřelil nebezpečnou střelou směrem na Pražákovu branku, ale naštěstí pro domácí ji přestřelil
08:35 Domácí v plném počtu
08:23 Ústecké oslabení se odehrává na obou polovinách
07:43 Huber se snažil dostat z obranné poloviny, ale míček se mu nepodařilo udržet na florbalce a přišel o něj
06:35 Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
06:35 Máme tady první vyloučení dnešního utkání, uvidíme jak se domácím povede oslabení ubránit
04:19 Varta střílel z předbrankového prostoru, bohužel pro něj ale minul Pražákovu branku a trefil svého spoluhráče za bránou do hlavy
01:55 První ústecká střela o kterou se postaral Hrabánek šla směrem nad nohu Berana, ten ji ale zvládl vyrazit
01:15 Leština byl zblokován hned třemi plzeňskými hráči
00:20 Už tady máme první standartku pro domácí po faulu na Vondrušku, který skončil na zemi
00:01 Buly pro domácí