Petr DVOŘÁK
  • 59 58:20
    Došwich

FBC Liberec - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:5
branky: 5. Bartoloměj Smolka, 8. Matěj Stránský, 15. Bartoloměj Smolka, 20. Ondřej Cejnar, 32. Petr Zeman, 42. Ondřej Čumpelík - 1. Patrik Novotný, 2. Vojtěch Kodad, 18. Daniel Dolejš, 27. Petr Heřmánek, 53. Matěj Duba; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Vilém Svrček 19 - Adam Hejný 18; po třetinách: 4:3, 1:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska zápas s nejkvalitnějším soupeřem. Zápas byl hoden o první místo. Jsem pyšný na svoje svěřence, během necelých 24 hodin odehráli dva vynikající zápasy a potvrdili posun ve výkonnosti. Co je pro mě nejdůležitější, ukázalo se, že jsme skvělá parta. Děkuji za férový zápas.
60:00 Komentář domácích Klucho Matěj (Trenér): Těžké utkání, dobrá prověrka. Konečně jsme se na vstřelené góly museli trošku nadřít, a tak se zvýšily i požadavky na hru s míčkem. Zapracujeme ještě na konzistenci a bude to top. Díky všem za utkání.
60:00 Střely celkem: Liberec - 24 , Milevsko - 24
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Richard Malý , Milevsko - Petr Heřmánek
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:05 Začala probíhat poslední minuta třetí třetiny.
58:20 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
58:20 Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
58:20 Domácí si můžou výsledek zápasu pohlídat.
58:12 Liberec měl 2x blízko k brance.
57:35 Liberec pod tlakem.
57:00 Dolejš trefuje tyč.
55:50 Milevsko se snaží dorovnat stav zápasu.
52:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #6 Filip Prokop (6:5)
52:29 Duba vstřelil svoji branku z velkého úhlu.
51:50 Urbanovu střelu vyráží Hejný.
51:30 Liberec až na pár zaváhání stále na míčku.
44:33 Domácí drží hosty a jejich obranné polovině.
42:50 Pěkný zákrok Hejného.
42:25 Dolejšovu střtelu zblokoval Stýblo.
41:35 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #29 Tomáš Urban (6:4)
41:35 Čumpelík se trefuje k tyčce po zemi.
40:10 Míček na hojekách má Milevsko, kteří se ihned vrhají do gólové šance.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:30 Heřmánek pěknou střelou zkoušel překvapit Svrčka.
39:10 Probíhá posldní minuta druhé třetiny.
38:24 Střela Duba šla hodně vedle brány.
35:00 Dnešní dopolední zápas přišlo navštívit 38 diváků.
33:50 Míček mají na svých hokejkách domácí.
31:30 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #21 Richard Mizera (5:4)
31:30 Zeman si našel cestu k zblokovanému míčku a míček umístil pod břevno.
26:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #7 Patrik Novotný (4:4)
26:06 Po chybě Faltuse Milevsko srovnává stav utkání.
24:50 Domácí brankář předvedl zákrok, díky kterému si vysloužil potlesk svého týmu.
24:15 Zazvonila nám tyčka po střele Urbana.
23:31 Smolka statečne zablokoval střelu Prokopa.
21:30 Šanci Milevska Svrček chytil.
20:03 Míček ukořistil Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:55 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #35 Richard Malý (4:3)
19:55 Liberec dokázal na konci třetiny odskočit. Cejnar se trefuje nad ramena hostujícího brankáře.
19:10 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20 Liberec zvládl ubránit přečíslení 2 na 1.
17:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #62 Petr Heřmánek (3:3)
17:39 Po dloudé době větší šance Milevska a hned branka.
14:59 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #69 Jakub Horník (3:2)
14:59 Smolka to vzla na sebe, jeho střela mířila do růžku branky.
14:10 Po dlouhé době na míčku Liberec na delší čas.
07:32 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (2:2)
07:32 Stránského kličky zajistili domácím vyrovnávají branku.
04:50 Liberecká pětka nechala hráče Milevska trestuhodně několikrát vystřelit.
04:14 GÓL FBC Liberec! 1:2
04:14 Horníkovu střelu dorazil Smolka.
02:04 Urban měl před sebou odkrytou bránu, míček netrefil ideálně.
01:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #93 Vojtěch Kodad, asistoval #92 Luboš Homolka (0:2)
01:11 Branka z volného úderu z rohu.
00:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný bez asistence (0:1)
00:16 Novotný vystřelil a sám si svoji střelu dorazil.
00:05 Rozhodčí zaháji zápas, na míčku hosté.