• 60 59:27
    8:6
    (Hájek)

FD Teplice - FbC Plzeň 8:6
branky: 18. Daniel Kocaj, 23. Vojtěch Bratschaedl, 30. Bilguun Ariunbuyan, 33. Vojtěch Frolík, 36. Štěpán Hájek, 38. Lukáš Mucha, 40. Lukáš Mucha, 57. Jonáš Burger - 11. Matěj Sobek, 21. Lukáš Joachimsthaler, 36. Adam Žežula, 37. David Janovský, 41. Jiří Levý, 60. Lukáš Joachimsthaler; rozhodčí: Marek Pohunek - Petr Neumaier; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 17 - Petr Smazal 10, Filip Beran 5; po třetinách: 1:1, 6:3, 1:2
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Těžko se hraje zápas, který začíná méně než 12 hodin po předchozím zápase a ještě v jiném městě. Posílám klíčenku do Brna a proberte se. nZápas byl hodně na morál, dělalo nám problém přebírání hráčů a práce v obranném pásmu, florbalově jsme byli lepší, soupeř nás ukopal a přehrál fyzicky. Víkendový cíl jsme měli jiný, teď musíme rychle přetransofrmovat síly a dohnat manko.  nDíky soupeři za zápas a gratuluji ke 3 bodům.
60:00 Komentář domácích Mühlfait Martin (Vedoucí): Škaredá sobota a jasná neděle. Dneska výborný zápas, který se musel líbit i divákům. Vytvářeli jsme si spoustu příležitostí, škoda jen, že nejsme ještě více efektivnější v jejich proměňování. Díky za skvělý zápas soupeři a divákům za podporu
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:27 Timeout FD Teplice
59:27 GÓL FbC Plzeň! 8:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #91 Patrik Hájek (8:6)
59:27 A je tu drama
58:03 Promiňte že moc nepíšu ale jsem brutálně zatažen do zápasu
57:00 Plzeň to zkouší v šesti hráčích
56:41 Timeout FbC Plzeň
56:41 GÓL FD Teplice! 8:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #25 Jonáš Burger, asistoval #17 Ondřej Rejcha (8:5)
56:41 Burger posílá svůj team do tříbrankového náskoku
56:21 Napětí by se dalo krájet! Začínají tady být i nepokoje mezi hráči
50:15 Pošík výborně nepropustil mezi nohama
48:50 Bude z tohoto drama?
48:23 Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
44:55 Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
42:36 Hosté se snaží dorovnat ale domácí nepolevují! Tahle třetina bude hodně zajímavá!
40:28 Krásný gól, takzvaný anglik! Střela od Levého!
40:25 GÓL FbC Plzeň! 7:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #7 Jiří Varta (7:5)
40:00 Střely ve 2. části: 11:2
39:28 GÓL FD Teplice! 7:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #90 Vojtěch Frolík (7:4)
39:28 S touhle brankou nebude mít uklízečka potíže, tam je vymeteno!
37:04 GÓL FD Teplice! 6:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #83 Bilguun Ariunbuyan (6:4)
37:04 Mucha a jeho nekompromisní střela
36:49 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský, asistoval #58 Matěj Sobek (5:4)
36:49 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Filip Beran družstva FbC Plzeň
36:49 Janovský skóruje a je to o jeden gól!
35:22 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #92 Adam Žežula, asistoval #88 Jan Baštýn (5:3)
35:22 Odpověď Žežuly a hosté snižují
35:01 GÓL FD Teplice! 5:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #4 Štěpán Hájek, asistoval #7 Daniel Kocaj (5:2)
35:01 Hájek dorazil střelu Kocaje! A Teplice odskakují o 3 góly
34:20 Tahle rozehrávka Teplic byla jak z extraligy!
32:14 GÓL FD Teplice! 4:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #90 Vojtěch Frolík, asistoval #7 Daniel Kocaj (4:2)
32:14 Vojta Frolík vsítil svůj premiérový gól za team juniorů! Vojto! Jsem na Tebe hrdý!
31:14 Jako obratem jsou v zápase více domácí. Trenér Podlucký skvěle namotivoval team!
29:07 GÓL FD Teplice! 3:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #83 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #24 Lukáš Mucha (3:2)
29:07 Ariunbuyan a Mucha! To je dvojice!
22:11 GÓL FD Teplice! 2:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #77 Samuel Olexa (2:2)
22:11 Krásná oslava Tychlera Bratschaedlova gólu, krásný taneček
20:20 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #49 Štěpán Kaas (1:2)
20:20 Nekompromisní Jochimsthalera
20:00 Střely v 1. části: 4:11
19:35 Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
19:35 Tohle byl strom od Alexy
19:00 A na druhé straně fantastický Pošík
18:53 Burger sám před bránou netrefující branku
17:16 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Daniel Kocaj, asistoval #94 Jan Veselý (1:1)
17:16 Nahrávka do prázdné od Veselého a Kocaje nekompromisně protrhl síť
16:02 Zmařená situace Ariunbuyana a Muchy
14:39 Baštýnova střela a zvoní tyč!
14:02 Domácí se snaží dorovnat skóre
11:06 Na míčku více hostí
10:21 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #49 Štěpán Kaas (0:1)
10:21 Sobek prostřelil Pošíka střelou na bližší tyč.
10:01 Ohromující zákrok Pošíka
08:16 Spolupráce Baštýna Joachimsthalera končí tyčí
07:07 A stále bez brankového rozdílu
05:05 Krásná zadovka od Alexi na Michnu a Smazal smazal situaci.
03:05 Situace 2 na 1 a Pošík na Dominika Haška kryje
02:19 Střela Janovského a výborný Pošík
01:02 Hájek se přiblížil ke střele ale gólmam zkuženě kryje
00:01 Úvodní buly vyhrál team hostů
00:00 Dobrý den dámi a pánové Dnes Vás provedu dnešním zápasem ve Sportovní hale v Teplicích