60
  • 60 59:15
    Štíři

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:8
branky: 7. Samuel Starčevský, 27. Vojtěch Fišer, 43. Vojtěch Fišer, 50. Samuel Starčevský - 5. Tobiáš Franc, 31. Michal Fuchs, 32. Matěj Rapp, 37. Jakub Šedivý, 41. Jakub Šedivý, 41. Tobiáš Franc, 43. David Biněda, 47. Adam Baxa; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Lukáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 22 - Patrik Urban 23; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:4
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Výsledku pomohl vydařený vstup do třetí třetiny, kdy jsme nekompromisně trestali. Děkujeme za zápas, za týden znovu.
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Zápas jsme odmakali, ale dneska nám to nelepilo a když jsme otevřeli hru, tak nás soupeř rychle potrestal. Bohužel nám koncentraci rozhazovaly neustále změny v sestavě, nepamatuju 4 zranění za zápas a tolik vynucených změn. Uvidíme, kolik hráčů se nám do týdne uzdraví a napotřetí snad Slavii už porazíme.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:15 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
49:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (4:8)
46:04 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #67 Jakub Šedivý (3:8)
42:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #32 Karel Uhlíř (3:7)
42:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #12 Martin Benda (2:7)
40:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #79 David Biněda (2:6)
40:24 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (2:5)
40:01 První buly vyhrali štíři.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
38:41 Štíři se snaží napadat.
37:10 Plzeň je více na míčku .
36:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (2:4)
31:56 Vyloučen hráč #48 Adam Baxa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:05 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #85 Filip Cipra (2:3)
30:03 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #48 Adam Baxa (2:2)
26:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:1)
25:18 Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:01 První buly vyhrála Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
11:57 Teď je více na míčku naopak Plzeň.
06:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #92 Jáchym Peprný (1:1)
05:47 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #78 Matěj Rapp (0:1)
03:22 Více na míčku jsou štíři ale Plzeň se snaží napadat.
00:01 První buly vyhrála Plzeň.