7:13
    Jan BAŠTÝN
    (Vyčíchlo)

SK Meťák České Budějovice - FbC Plzeň 8:13
branky: 9. Filip Pírka, 20. Ondřej Kočka, 32. Martin Kořenský, 39. Martin Smudek, 45. Jan Tomaško, 46. Tomáš Bezpalec, 60. Štěpán Taubr, 60. Filip Pírka - 6. Vítek Vyčíchlo, 16. Jan Baštýn, 22. Adam Denisov, 22. Adam Denisov, 25. Jan Baštýn, 30. Jan Baštýn, 37. Štěpán Kaas, 37. Jan Adamčík, 40. Jan Adamčík, 45. Lukáš Joachimsthaler, 56. Adam Denisov, 59. Vítek Vyčíchlo, 60. Jan Baštýn; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 39 - Filip Beran 39; po třetinách: 2:2, 2:7, 4:4
60:00 Komentář domácích Pírka Filip (Trenér): První a třetí třetina byla vyrovnaná, bohužel druhou třetin jsme nezvládli. Dnes děkuji našim klukům za bojovnost.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Na hřišti 36x18 se florbal hraje těžko. Dnes ukopaný zápas místy až připomínající cirkusové vystoupení.
60:00 Střely ve 3. části: 22:16
59:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:13
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #26 Ondřej Kočka (8:13)
59:24 GÓL FbC Plzeň! 7:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (7:13)
59:13 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:12
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #54 Štěpán Taubr, asistoval #26 Ondřej Kočka (7:12)
58:54 GÓL FbC Plzeň! 6:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #88 Jan Baštýn (6:12)
56:31 Vyloučen hráč #47 Jan Tomaško družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
55:26 GÓL FbC Plzeň! 6:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Adam Denisov, asistoval #49 Štěpán Kaas (6:11)
55:10 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
45:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:10
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #47 Jan Tomaško (6:10)
45:51 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:41 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #83 Filip Pírka.
44:51 GÓL FbC Plzeň! 5:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #91 Patrik Hájek (5:10)
44:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (5:9)
40:00 Střely ve 2. části: 13:21
39:26 GÓL FbC Plzeň! 4:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #9 Jan Adamčík bez asistence (4:9)
38:20 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #47 Jan Tomaško (4:8)
36:54 GÓL FbC Plzeň! 3:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #9 Jan Adamčík, asistoval #49 Štěpán Kaas (3:8)
36:35 GÓL FbC Plzeň! 3:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #49 Štěpán Kaas, asistoval #81 Lukáš Joachimsthaler (3:7)
32:56 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
31:54 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #35 Martin Kořenský, asistoval #83 Filip Pírka (3:6)
30:47 Vyloučen hráč #91 Patrik Hájek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
29:06 GÓL FbC Plzeň! 2:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #91 Patrik Hájek (2:6)
24:30 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #29 Matěj Sobek (2:5)
21:53 GÓL FbC Plzeň! 2:4
21:11 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Adam Denisov bez asistence (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 12:15
19:01 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Ondřej Kočka, asistoval #83 Filip Pírka (2:2)
15:21 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn bez asistence (1:2)
12:27 Vyloučen hráč #49 Štěpán Kaas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:52 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (1:1)
05:49 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #38 Filip Beran (0:1)
05:28 Vyloučen hráč #9 Jan Adamčík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání