6:2
    Tomislav MATĚJKA
    ()

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 6:2
branky: 4. Jan Samuel Polák, 4. Jan Tůma, 10. Theodor Huber, 21. Tadeáš Weber, 44. Aleš Vlach, 59. Tomislav Matějka - 52. Matěj Dolejší, 53. Martin Jeníček; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 26 - Jakub Fiala 26; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Stummer David (Vedoucí): Dnes super vstup do utkání. Celou 1.třetinu jsme plnili to, co jsme chtěli v zápase hrát. Na začátku 2.třetiny nám gól při hře 4na4 spíše uškodil. Od té doby jsme se ze hřiště pomalu, ale jistě vytráceli. Nebýt výborného Matěje v bráně, tak to dnes mohlo dopadnout úplně jinak. Pro nás důležité 3 body. Očekávám od všech hráčů výrazně lepší koncetraci po celé utkání. Někteří jedinci by měli výrazně zabrat jinak budou muset přijít výrazné změny. Díky soupeři za utkání, srdcařům pořadatelům a skvělým divákům. Uvidíme, co nám přinese sobotní odveta. Třeba to jednou bude z naší strany dobře odehrané utkání po celých 60 minut.
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Mrzí nás špatný nástup do utkání, dva slepené góly a nedůrazná první třetina. Jsem naopak velmi spokojen s hrou ve druhé a třetí třetině, hráli jsme tak, jak jsme chtěli. Soupeř nás nekompromisně trestal ze standartek a velké problémy nám dělal výborně chytající brankář domácích. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a divákům za hezkou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
58:07 Ústí se vyplatila vyčkáváná v obraně a Tomislav Matějka po odebrání míčku Chomutovu zakončuje nekompromisně do prázdné brány
58:06 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka bez asistence (6:2)
57:30 Ústecká obrana dnes téměř bezchybná
55:52 Chomutov opět zkouší hru 6 na 5
54:48 Chomutov nic ze hry 6 na 5 nevytěžil
53:12 Chomutov hraje bez brankáře
52:02 Další samostatný únik na Dobosze, tentokrát už na to Matěj nestačil
52:01 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček bez asistence (5:2)
51:24 Chomutov snižuje v přesilovce
51:23 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #51 Adam Martin (5:1)
51:07 Timeout Florbal Chomutov
51:07 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
50:50 Hra se začíná přiostřovat na obou stranách, více ze hry má ale pořád Ústí, a to hlavně díky Doboszovi
50:01 Hra opět v plném počtu
48:14 Dobosz opět vychytal samostatný únik Chomutova !!!!
47:55 opět hra ve čtyřech
47:31 Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
47:31 Vyloučen hráč #67 Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
47:00 Vondruškova střela končí na levé tyči hostujícího brankáře
46:20 Dobosz opět tváří v tvář Chomutovského hráče, a opět chytá!!
45:30 Na hřišti se objevil Jan Simeon Kimmer, a hned zvládl uhasit nebezpečnou situaci
43:21 další povedená standartní situace Ústeckých, a z toho taky pramení pátá branka do sítě Chomutova
43:20 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (5:0)
42:30 První vězší šance Chomutovských, Dobosz likviduje
41:50 Tahle třetina rozhodne kdo si dnes odnese 3 body, podle obrazu hry, je to ale zatím Ústí
40:01 Úvodní buly pro hosty z Chomutova
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:25 Chomutov ke konci v přesilovce, uvidíme zda padne branka
38:26 Ústí z přesilovky nevytěžilo absolutně vůbec nic a ještě k tomu se poslalo do 4
38:25 Vyloučen hráč #50 Jan Tůma družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:23 Ústí si zahraje další přesilovku
37:22 Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
34:40 Matěj Dobosz opět podržel Ústecký tým a zabránil tutovce Chomutova aby prošla do domácí brány
34:10 Polák se vyháčkoval až do středu hřiště a zakončil těsně vedle
31:11 Opět výborný zákrok Matěje Dobosze
27:36 Sledujeme pasáž hry, kdy se Chomutov snaží minimálně snížit, ale bloky Ústecké obrany jsou zatím neúprosné
25:11 Na hřišti se objevil Tomislav Matějka a je vidět že je při chuti
22:07 Krásný zákrok Dobosze
20:36 Krásná individuální akce Webera končí brankou
20:35 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (4:0)
20:01 Úvodní buly pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:22 Zápas se přiostřuje a na konci 1.třetiny uvidíme hru ve čtyřech a následně krátkou přesilovku Chomutova
19:21 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:08 Vyloučen hráč #20 Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:00 Vondruška poslal z rohu na Chroustovského před hostujícího brankáře a málem z toho byla branka
17:11 Ústí má stále více ze hry, Chomutovští se málokdy dostanou do větší šance
14:15 Chroustovský opět sám před bránou, pouze do brankáře
12:16 Jakoby 3 branky Ústí nestačili, snaží se usilovně o další
09:46 Standartní situace v podání Poláka s Huberem končí v horní části Chomutovské brány
09:45 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #39 Jan Samuel Polák (3:0)
09:20 Jakákoliv šance hostů je zatím zastavena precizní Ústeckou obranou
06:21 Chomutov se snaží ale zatím marně
03:44 Další rychlá branka po dorážce Tůmy už je to 2:0 !!
03:43 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #95 Martin Horn (2:0)
03:18 Huber našel Poláka a ten posílá takzvaně 20 cenťáků nad led Chomutovského brankáře
03:17 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #15 Theodor Huber (1:0)
02:21 Chomutov čeká s míčkem na hokejce na díru v Ústecké obraně
00:59 Mára Chroustovský ve velké šanci minul branku
00:01 Úvodní buly pro hosty