• 55 54:46
    11:4
    (Švec)

SK Meťák České Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 11:4
branky: 2. Tomáš Bezpalec, 4. Martin Smudek, 6. Tomáš Bezpalec, 9. Jan Tomaško, 29. Tomáš Bezpalec, 36. Tomáš Bezpalec, 37. Štěpán Taubr, 37. Filip Pírka, 40. Martin Smudek, 44. Tomáš Bezpalec, 55. Martin Smudek - 10. Jakub Šedivý, 13. Tobiáš Franc, 46. Marek Fuchs, 51. Jakub Šedivý; rozhodčí: Petr Jindra - Petr Kos; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniel Švec 46 - Patrik Urban 3, Lukáš Šimeček 27; po třetinách: 4:2, 5:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Trenér): Dnešní výlet do Chýnova nám udělil facku. Absence 3 hráčů je evidentně velkým problémem. Nejhorší zápas letošní sezóny. Fantastický brankář domácích, naše naivní obrana a efektivní brejky soupeře nás stáli 3 body. Gratuluji soupeři k výhře a slibuji, že se polepšíme.
60:00 Komentář domácích Pírka Filip (Trenér): Před dnešním zápasem jsme měli plnou hlavu starostí, jak vůbec poskládáme tým. nDíky odhodlání a bojovnosti však můžeme konečně slavit vítězství za 3 body. nDěkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:23
54:46 GÓL SK Meťák České Budějovice! 11:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #94 Daniel Švec (11:4)
50:46 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #79 David Biněda (10:4)
50:28 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
47:01 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
45:13 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #12 Martin Benda (10:3)
43:21 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (10:2)
42:28 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 19:11
39:43 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #47 Jan Tomaško (9:2)
38:46 Vyloučen hráč #97 Tobiáš Franc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
36:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (8:2)
36:04 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #54 Štěpán Taubr, asistoval #34 David Tomeš (7:2)
35:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (6:2)
28:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #35 Martin Kořenský (5:2)
26:35 Vyloučen hráč #96 Ondřej Wopršalek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
22:35 Vyloučen hráč #67 Jakub Šedivý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
21:23 Vyloučen hráč #96 Ondřej Wopršalek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
20:00 Střely v 1. části: 15:16
12:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #12 Martin Benda (4:2)
09:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #97 Tobiáš Franc (4:1)
08:13 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #31 Martin Smudek (4:0)
08:13 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
05:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #47 Jan Tomaško (3:0)
03:57 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:0)
01:24 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #94 Daniel Švec (1:0)