57
  • 57 56:52
    2

Florbal Chomutov - SK Meťák České Budějovice 17:2
branky: 3. Hubert Hais, 13. František Blecha, 14. Matěj Dolejší, 18. Adam Martin, 18. František Blecha, 19. František Tadeáš Kubík, 21. František Tadeáš Kubík, 27. Filip Nevšímal, 30. Martin Tvrdek, 31. František Blecha, 39. Tomáš Hennrich, 39. Martin Jeníček, 45. Marek Pleskač, 48. Adam Martin, 48. František Blecha, 50. Matěj Dolejší, 55. Martin Jeníček - 1. Tomáš Bezpalec, 21. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 14 - Daniel Švec 33; po třetinách: 6:1, 6:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Dnes jsme navázali na produktivitu z předchozího utkání díky tomu je výsledek takový jaky je. Díky soupeři za nasazení a přeji šťastnou cestu zpět.
60:00 Komentář hostů Pírka Filip (Trenér): Dnes jsme bohužel soupeři nestačili v žádném aspektu. Tým Chomutova zaslouženě vyhrál. Gratuluji soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:28 Blíží se poslední minuta třetí třetiny.
57:52 Domácí Adam Martin střílí na Švece a ten míček odráží svou helmou.
56:52 Vyloučen hráč #20 Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
55:41 Hostující hráč ve snaze získat míček fauluje domácího Pretla a je z toho volný úder.
54:50 GÓL Florbal Chomutov! 17:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #55 František Blecha (17:2)
52:57 Podubecký pokoušel střelu, ale florbalkou mu to zblokoval hostující hráč.
51:10 Jeníček se dostává přes hostující obranu a střílí na Švece, který je v bráně připraven a míček získává pro svůj tým.
49:03 GÓL Florbal Chomutov! 16:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #73 Lukáš Kopecký (16:2)
48:57 Hosté střílí svoji první střelu ve třetí třetině.
47:34 GÓL Florbal Chomutov! 15:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #55 František Blecha, asistoval #41 Marek Pleskač (15:2)
47:26 GÓL Florbal Chomutov! 14:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #32 Tomáš Podubecký (14:2)
46:48 Chomutov se pokusil dostat do útoku, ale neprošel přes hostující útok.
44:06 GÓL Florbal Chomutov! 13:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #51 Adam Martin (13:2)
43:58 Hennrich pokouší Švece, který je na svém místě a střelu mu chytá.
42:48 K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží 40 diváků.
41:42 Hra se přelévá ze strany na stranu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 18:3
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:57 GÓL Florbal Chomutov! 12:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #51 Adam Martin (12:2)
38:42 GÓL Florbal Chomutov! 11:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #51 Adam Martin (11:2)
36:52 Hostující Smudek vybojoval míček, ale na středu hřiště ho míčku zbavuje František Kubík.
35:10 Domácí nedokázali využít šancí a hosté hrají v plném počtu.
33:53 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #20 Tomáš Bezpalec.
33:53 Po Šulajovo snaze ubránit míček před hostujícím hráčem se nakonec hosté dostávají k trestnému střílení, které něproměňují.
33:28 František Kubík trefuje tyčku.
33:11 Po prvních dvou minutách se hosté stále drží bez obdržené branky.
32:05 Chomutov má nyní delší šanci na vstřelení branek a navýšení skóre.
31:10 Vyloučen hráč #91 Jiří Šoupa družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
31:10 Vyloučen hráč #91 Jiří Šoupa družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
30:39 GÓL Florbal Chomutov! 10:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #55 František Blecha, asistoval #87 Martin Jeníček (10:2)
29:47 GÓL Florbal Chomutov! 9:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Martin Tvrdek, asistoval #42 Filip Nevšímal (9:2)
28:57 Šulaj přihrává Podubeckému, který už vytváří útok a dostává se na hostující polovinu.
26:43 GÓL Florbal Chomutov! 8:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #91 Matěj Dolejší (8:2)
25:26 Hosté se stále drží v obraně a Dolejší pokouší střelu, kterou mu však hostující Švec chytá.
25:15 Pleskač střílí od hostujících střídaček a strefuje se do boční síťky hostující brány.
24:51 Chomutov pokouší střelu za střelou, ale žádná zatím neletěla do brány.
24:03 Vyloučen hráč #83 Filip Pírka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
22:23 Jeníček vytváří útok a střílí na hostující bránu, kde trefuje tyčku.
20:52 Domácím netrvalo příliš dlouho a gól, který dostali tak hned vrátili.
20:51 GÓL Florbal Chomutov! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #6 Martin Šnobr (7:2)
20:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #94 Daniel Švec (6:2)
20:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 20:7
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:57 Vyloučen hráč #44 Martin Tvrdek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
18:41 GÓL Florbal Chomutov! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #73 Lukáš Kopecký (6:1)
17:46 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #55 František Blecha bez asistence (5:1)
17:05 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #42 Filip Nevšímal (4:1)
16:42 Hra se po krátkém přelévání ze strany na stranu dostává na hostující polovinu.
15:32 Dolejší pokusil střelu a nakonec cinká hostující tyčka.
13:55 Skvělá souhra domácího družstva, která jim na brankový účet přidává hned dva góly.
13:35 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #7 Martin Pretl (3:1)
12:45 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
12:05 Domácí si přihrávají na hostující polovině a pomalu střílí na brankáře.
10:48 Hosté se snažili kombinovat přihrávky za svojí bránou, ale Šulaj začal tvořit tlak a míček vybojoval.
10:05 Pleskač se rozebíhá na hostující bránu, ale brankář je plně připravený a míčku ho zbavuje.
08:40 Domácí pomalu zakládají útok přes střed.
07:58 Šoupa střílí ze středu hřiště a trefuje domácí tyč.
05:48 Rychlý zákrok hostujícího Švece, který získává míček pro svůj tým.
04:04 Domácí Pleskač se zmocňuje míčku a rychle běží do útoku, kde trefuje brankáře.
02:21 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #45 Hubert Hais, asistoval #55 František Blecha (1:1)
02:19 Blecha přihrává na Haise, který už pokouší hostujícího Švece, který míček nezvládá chytit.
01:09 Chomutov se po první minutě dostává prvně na míček.
00:06 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostů SK Meťák České Budějovice.